Львіввугілля серед лідерів забруднювачів навколишнього середовища

Дата: 03.07.2017

Департамент екології та природних ресурсів інформує громадськість про вплив на довкілля підприємств, які є найбільшими забруднювачами навколишнього природного середовища у Львівській області.

До «Переліку 100 об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні» у Львівській  області належать: Добротвірська ТЕС, державне підприємство «Львіввугілля», управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз», Львівське комунальне підприємство «Збиранка», Роздільське державне гірничо-хімічне підприємства «Сірка», Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал». Про це повідомляє прес-служба Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.
Також повідомляється, що за перший квартал 2017-го року ДП «Львіввугілля» збільшило екологічний тиск на довкілля, а Добротвірська ТЕС та УМГ«Львівтрансгаз» навпаки – зменшили. Незмінною залишається ситуація на Роздільському ДГХП «Сірка».

 

Впливи підприємств на довкілля у I кварталі 2017 року:

  • ДП «Львіввугілля»: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднювальних речовин протягом I кв. 2017 р. збільшилися на 15% (на 1,2 тис. тонн) у порівнянні з відповідним періодом у 2016 р.

 

  • Добротвірська ТЕС: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднювальних речовин у I кв. 2017 р. зменшилося на 6,1 % (на 0,7 тис. тонн) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Проте викиди діоксиду вуглецю збільшилися на 15%. Збільшення валових викидів зумовлене збільшенням кількості спаленого вугілля на 13,97% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зменшення валових викидів сірчистого ангідриду зумовлене зменшенням вмісту сірки у вугіллі  на 20,9% п. м. р.

 

  • УМГ «Львівтрансгаз»: протягом I кв. 2017 р. обсяги викидів в атмосферне повітря забруднювальних речовин зменшилися на 35 % (на 0,7 тис. тонн) у порівнянні з I кв. 2016 р.

 

  • ЛМКП «Львівводоканал»: у I кв. 2017 р. обсяги скидів у р. Полтва зворотних вод після каналізаційно-очисних споруд м. Львова по І-ій та ІІ-ій технологічних лініях зменшилися відповідно на 1,1% (на 0,1 млн м³) та 24% (на 7 млн м³) у порівнянні з відповідним періодом 2016 р. Обсяги скидів у р. Полтва забруднюючих речовин після КОС м. Львова у I кв. 2017 р. по І-ій технологічній лінії збільшилися на 1,8% (на 0,12 тис. тонн), а по ІІ-ій – зменшилися на 23% (на,4 тис. тонн) у порівнянні з I кв. 2016 р.

 

  • На балансі Роздільського ДГХП «Сірка»: станом на 01. 04. 2017 р. знаходиться понад 3 млн тонн фосфогіпсів, 79,5 млн м³ хвостів флотації. Також на промисловій площадці зазначеного вище підприємства розміщений модифікатор типу «МГ» в обсязі 17,195 тис. тонн,  виготовлений з нейтралізованих гудронних залишків та котлових залишків ангідриду малеїнової кислоти, завезених з Угорщини ДП «Спецсервіс» МВС України.

 

  • ЛКП «Збиранка»: розміщення відходів призупинено. Протягом І кварталу 2017 року побутові відходи на полігон ТПВ ЛКП Збиранка не завозилися і не складувалися. На території полігону виконувалися лише планові заходи з запобігання самозаймання відходів і зменшенню їхнього негативного впливу на довкілля. Фільтрати з території полігону ТПВ накопичуються в резервуарах-накопичувачах обвалованих дамбами.

за інформацією твоємісто

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.