Медична реформа, яка лікує галузь.

Дата: 22.05.2017

З 1 березня на базі колишньої поліклініки для дітей Червоноградської центральної міської лікарні створений Центр первинної медико-санітарної допомоги. Наразі він залишається структурним підрозділом міської лікарні.
Про реформу в медичній галузі та її наслідки для мешканців міста, журналісту “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO” ролзповіла головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), Ярмола Анна Петрівна.

Важливо, що окрім сімейної медицини, на якій, згідно із медичною реформою й базується первинна ланка надання лікарської допомоги, збережено педіатричну і терапевтичну служби. Відтак до складу Центру первинної меддопомоги входять сімейні амбулаторії, які є на вулиці Шевській, в селищі Гірник та у Соснівці, поліклінічне педіатричне відділення із 14 дільниць і терапевтичне відділення із 27 дільниць. У структурі також Клініка дружня до молоді та шкільно-дошкільне відділення.

Для пацієнтів зручно те, що тут працює лабораторія, де проводять найнеобхідніші забори біоматеріалів на аналізи: крові, цукру та сечі. А це дозволяє кваліфіковано провести первинну діагностику, надати допомогу, а при необхідності направити пацієнта до вузьких спеціалістів: ЛОРа, кардіолога, хірурга, травматолога тощо.

Як зазначає головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), Ярмола Анна Петрівна, що ще однією перевагою роботи Центру є можливість провести електрокардіограму. А от рентген, як і дотепер, можна зробити у приміщенні поліклініки лікарні. Із відкриттям Центру в приміщеннях терапевтичного та педіатричного відділень вдалось частково провести ремонт. На черзі – облаштування дашка та місця для візочків, пандуса до будівлі.

“Намагаємось, аби нескінченні черги під кабінетами лікаря зникли. Зараз прийом пацієнтів до педіатрів, терапевтів та сімейних лікарів відбувається згідно з талонами. Фактично приймають усіх, не залежно від місця прописки, не відмовили жодному хворому у наданні медичної допомоги. Згодом, зі створенням електронної реєстратури, черги у коридорах повинні зникнути. Це буде єдина база даних пацієнтів, конфіденційна інформація передаватиметься до Національної служби здоров’я. Тож з’явиться можливість заздалегідь спланувати візит до лікаря, як у європейських медичних клініках, буде можливість записатися на прийом до фахівця через Інтернет. Також залишиться можливість звернутись безпосередньо у реєстратуру, де пацієнтів записуватимуть до лікаря на ту годину, відповідно до його прийому”, – наголошує  Анна Петрівна.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.