Лише прохідники шахти “Великомостівсь­ка” впоралися завчасно з річним планом, – О. Сафонов

Дата: 04.02.2018

За 2017 рік на усіх шахтах держпід­приємства загалом прокладено 10 608м розкриваючих та підготовчих гірничих ви­робок, планове завдання виконано на 77%. Про це повідомив в.о. технічного дирек­тора-першого заступника генерального директора ДП “Львіввугілля” Олександр САФОНОВ, передає прес-служба ДП “Львіввугілля”.

“Лише прохідники шахти “Великомостівсь­ка” впоралися завчасно з річним планом, а решта копалень  не вийшли на передба­чені Планом розвитку гірничих робіт-2017 по­­каз­ники через об’єктивні чинники. На “Ме­­жи­річанській”, “Відродження” та “Черво­но­град­ській” бракує коштів для ремонту про­хідницьких комбайнів, на “Лісовій” не­має достатньої кількості аркового кріплен­ня. Шахта “Степова” два місяці не працю­ва­ла у штатному режимі через березневу аварію, відтак мала значне відставання, яке не вдалося надолужити до кінця року. Про­те  варто  відзначити, що  у  грудні  дві бри­гади цього вугільного підприємства під ке­рівництвом Олега Койчадовського та Івана Приймака працювали у швидкісному ре­жимі й проклали 140 та 126 м відповідно”, – зазначив Олександр Сафонов в інтерв’ю кореспонденту газети “Гірник” Марії Луценко.

Як зазначив в.о. технічного директора ДП “Львіввугілля”, станом на  01.01.2017р. на  шахтах пра­­цювало 648 прохідників. Протягом ми­нулого року відбувався відтік підземних пр­ацівників, в тому числі й прохідників. По цій  професії станом на 1 січня 2018 року пра­цює 553 прохідника при плановій чи­сельності 634. Завдяки суттєвому зростан­ню зарплат вдалося призупинити відтік ква­лі­фікованих прохідників. Для доукомп­лек­тування прохідницьких дільниць шахт потрібно ще 81 прохідника.

У 2017 році було придбано 220 комп­лектів аркового кріплення, 70 з яких скеро­вані на “Відродження”, 150 – на “Лісову”. Ресурси для повторного використання “арки”  поступово вичерпуються. У 2018 році пла­нує­ться забезпечити прохідницькі ро­боти новим арковим кріпленням. Нові про­­хідницькі комбайни були отримані вос­тан­нє ще десять років тому, придбання ком­­байнів можливе при виділенні бюджет­них коштів.

“Головний результат роботи прохід­ни­ків – це вчасно підготовлені лави. У мину­ло­му році їх було здано шість,а на 2018-ий заплановано оконтурити п’ять лав – №114 на “Великомостівській”, №594 на “Межирі­чан­ській”, №428 на “Відродження”, №132 на “Степовій” та №305 на “Червоноградсь­кій”. План з проходження розкриваючих і підготов­чих виробок – 11 130 м. У січні гірни­ки  шахти “Великомостівська” готують100 роз­ві­дувальний штрек та конвеєрну збій­ку лави №114. 595 конвеєрний та 594 бор­товий штреки ведуть на “Межирічанській”, на “Відродження” – 434 конвеєрний та 428 оконтурюючий штреки.  На шахті “Лісова” в роботі 181 бортовий, 167 конвеєрний, 167 вентиляційний та 184 розвідувальний штреки. На “Степовій” прокладаються 142 конвеєрний та вентиляційний штреки, 131 бортовий, 132 вентиляційний та бор­товий штреки та магістральний західний кон­веєр­ний  штрек. На  шахті “Червоноград­сь­ка” ведуться підготовчі роботи по друго­му пів­нічному магістральному конвеєрному та північному відкотному штреках, а також проходиться кросинг 304-біс конвеєрного штреку й вентиляційний просік лави №562-біс. Виробки прокладаються за допомогою комбайнів ГПКС, КСП-32 і буровибуховим способом”, – підсумував в.о. технічного дирек­тора-першого заступника генерального директора ДП “Львіввугілля” Олександр САФОНОВ.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
658 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.