Студенти червоноградського гірничо-будівельного ліцею відвідали ДТЕК Добротвірська ТЕС.

Дата: 21.05.2017

ДТЕК Добротвірська ТЕС приймала гостей – студентів червоноградського гірничо-будівельного ліцею. Студенти ознайомились з роботою Добротвірської ТЕС та побачили, як на електростанції проводяться ремонти, щоб безаварійно працювати в осінньо-зимовий період. Адже надійна робота Добротвірської ТЕС надзвичайно важлива для Львівщини, тому що електростанція не лише спалює вугілля, видобуте на шахтах Львівщини, а й забезпечує більше половини потреб області в електроенергії.
Про це повідомляє Львівський портал.

Як розповідає директор ДТЕК Добротвірської ТЕС Олег Таращук, така екскурсія для студентів дуже важлива, адже майбутнім шахтарям необхідно знати і розуміти, як виробляється електроенергія та спалюється вугілля.

«Ми дуже раді бачити на ДТЕК Добротвірській ТЕС наших майбутніх колег – студентів, які зараз проходять навчання по лінії вугільної галузі. Варто зазначити, що наші стосунки з вугільниками є дуже тісні. І це не дивно, адже станція використовує вугілля Львівсько-Волинського басейну. Наша станція була запроектована саме на це вугілля, тому для нас співпраця є надзвичайно важлива. Також варто додати, що ми вже зараз ведемо підготовку до проходження зимового періоду 2017-2018 рр і наші гості мали змогу побачити, як це відбувається”, – зауважив він.

Водночас інженер котлотурбінного цеху Олег Тумко розказує, що маршрут екскурсії працівники ДТЕК Добротвірської ТЕС розробили під спеціальність студентів.

“Студенти, які до нас сьогодні завітали  навчаються за спеціальністю газоелектрозварювальники, тому для них ми розробили спеціальний маршрут екскурсії, щоб вони більше могли ознайомитись з обладнанням. Адже можливо колись вони будуть у нас працювати у ремонтних бригадах. Завдяки цій екскурсії студенти зможуть побачити те, з чим їм у майбутньому доведеться зіткнутись», – наголошує він.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.