Майже 50% львів’ян готові вийти на протестні акції

Дата: 28.08.2017

49,7% опитаних львів’ян стверджують, що вони готові виходити на протести. Такі результати дослідження «Львівський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

На запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?», 28,2% мешканців Львова відповіли, що «готові в будь-який момент», а 21,5% – що «швидше готові». Натомість 10,5% опитаних «швидше не готові» протестувати, а інша частка львів’ян (25,1%) «не готові» взагалі. 14,6% не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

Рівень протесних настроїв почав спадати з червня. Частка тих, хто висловив готовність протестувати, зменшилась на 11,1% за літній період.

Щодо очікування революції мешканцями Львова, то 38% опитаних вважає, що революція може розпочатись найближчим часом. З них 28,2% відповіли, що революція може розпочатись «в будь-який момент», а 9,8% – що «може трапитись у найближчі місяці». Інша частка львів’ян (39,2%) вважає, що революція в Україні відбудеться нескоро. З них 21,5% переконані, що революція «може статись коли-небудь, але не зараз», а 17,7% – що ймовірність революції «мінімальна». 22,7% не змогли визначитись із власними революційними очікуваннями.

Рівень очікувань революції продовжує знижуватись у Львові вже протягом чотирьох місяців. У червні тих, хто очікує революцію нескоро, було 43,7%, а у вже у серпні – 39,2%.

Дослідження проходило з 12 по 13 серпня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1670 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

 

Джерело:  activegroup.com.ua

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.