МЗС отримає надсучасну систему кіберзахисту

Дата: 04.07.2017

Міністерство закордонних справ стане першим об’єктом, де буде впроваджено надсучасні системи кіберзахисту. Про це на брифінгу заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак, повідомляє УНІАН.

За його словами, за допомогою трастового фонду НАТО технічне обладнання та програмне забезпечення, призначене для кіберзахисту від хакерських атак українських комп’ютерних мереж, вже в Україні і проходять інтеграцію у загальну інфраструктуру національної системи кібернетичної безпеки. «Ми завершили перший етап реалізації програми трастового фонду НАТО і сприяння Україні у сфері кіберзахисту. Результатом спільної роботи українських експертів та експертів країн НАТО стало створення у СБУ та державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації ситуаційних центрів реагування на інциденти, які дозволять забезпечити аналіз кіберризиків на об’єкти енергетичної інфраструктури та вживати невідкладні заходи з реагування. Першим об’єктом, на якому збудують надсучасну систему кіберзахисту, буде Міністерство закордонних справ», – сказав Грицак.

Він також додав, що 29 червня поточного року Міжвідомчою координаційною радою з реалізації програм трастового фонду була погоджена дорожня карти подальшої співпраці з удосконалення системи кіберзахисту на об’єктах енергетичної інфраструктури України. Також він додав, що перший транш трастового фонду НАТО передбачає виділення 1 млн євро. За ці кошти буде закуплено обладнання та програмне забезпечення для кіберзахисту, а також буде профінансовано тренінги для українських фахівців кібербезпеки.

Як повідомлялося раніше, кібератака відбулась 27 червня 2017 року на державні установи, об’єкти, фінансового, енергетичного транспортного сектору, а також приватні підприємства за допомогою шкідливого програмного продукту Petya.A, який блокує роботу комп’ютерних систем. Вірус-блокувальник шифрує дані на комп’ютері та вимагає викуп.

«Вголос»

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.