На Львівській залізниці виявлено факти привласнення державних коштів

Дата: 19.02.2018

Службовців залізниці підозрюють у махінаціях під час проведення закупівель. Правоохоронці викрили механізм привласнення державних коштів посадовцями низки структурних підрозділів ПАТ “Укрзалізниця” в Києві, Дніпропетровській, Харківській та Львівській областях. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Зокрема, йдеться про зловживання службовців під час закупівлі запасних частин до вантажних вагонів на майже 400 млн грн.

“Закуплена структурними підрозділами Укрзалізниці продукція не відповідала встановленим вимогам якості та мала невідоме походження. Частина деталей була реставрована із запчастин, що були у користуванні, але у документах відображалася як нова продукція”, – йдеться у повідомленні.

За висновками експертів, використання неякісних запчастин, 84% з яких експлуатуються понаднормово, може призвести до виникнення аварій та припинення роботи залізниці.

Станом на сьогодні відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст.191 та ч. 1 ст. 366 КК України, поліція планує оголосити підозри особам, які причетні до протиправної діяльності.

Як наголосили у Громадській Раді при УСБУ у Львівській області, ще на початку 2017 року у області було розпочате кримінальне провадження щодо розкракрадань на одному з вагоноремонтних підприємств Львівщини.

А у листопаді минулого року Генпрокуратура провела обшуки в приміщеннях Львівської залізниці у зв’язку з розслідуванням кримінального провадження про розтрату коштів.

Також ще наприкінці березня 2017 року голова НАБУ Артем Ситник, перебуваючи з візитом у Львові, заявив, що пріоритетами Львівського офісу НАБУ є розробка корупційних схем на “Укрзалізниці”.

Нагадаємо, на початку січня цього року ПАТ “Укрзалізниця” звільнила з посади директора регіональної філії “Львівська залізниця” Івана Груника через неналежне ведення бухгалтерського обліку та викривлення даних фінансової звітності.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.