На шахтах “Львіввугілля” засідала комісія з охорони праці

Дата: 08.03.2018

Днями відбулися засідання постійно-діючих комісій з питань охорони праці (ПДК) відокремлених підрозділів «Шахта «Великомостівська» та «Червоноградська» ДП «Львіввугілля».

Засідання ПДК проводилося під головуванням директорів шахт за участю начальників відділів та служб, начальників дільниць, їх заступників та помічників, механіків, гірничих майстрів, бригадирів, ланкових дільниць шахти, лідерів профспілок, головних державних інспекторів ГУ Держпраці у Львівській області.

На шахті «Великомостівська» розглядалися питання важливості якісного контролю рудникової атмосфери, особливо в контексті події, що трапилась в Донецькій області 22 січня 2018 року, де 8 шахтарів отримали опіки різного ступеню.

Також головний енергетик шахти доповів про проведені огляди електрообладнання, проаналізував виявлені недоліки.

Головний державний інспектор відділу нагляду у вугільній промисловості управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Львівській області Наталія Зла нагадала, що електрообладнання в шахті, зокрема кабелі та системи електропостачання, в процесі експлуатації мають гарантувати електробезпеку працівників шахти, а також вибухо- і пожежобезпеку, допускається експлуатувати електрообладнання тільки у разі справних засобів вибухозахисту, блокувань, заземлень, апаратів захисту, схем управління та при непошкоджених кабелях.

Вона наголосила, що ізолювальні саморятівники завжди мають бути поруч з усіма підземними працівниками шахти на кожному робочому місці. Підземні працівники повинні вміти користуватись саморятівником, знати правила поведінки під час аварійних ситуацій, знати де є запасні виходи, місця розташування засобів протиаварійного захисту. Запропонувала вжити заходи щодо покращення стану охорони праці на шахті. Передусім, йдеться про покращення якості проведення інструктажів під час видачі нарядів, посилення відомчого контролю, заборону експлуатації несправного гірничошахтного обладнання, приведення шляхів пересування працівників в гірничих виробках у безпечний стан.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у Львівській області Наталія Климчук надала роз’яснення посадовим особам шахт «Великомостівська» та «Червоноградська» щодо основних аспектів з питань підвищення відповідальності за допущення порушень законодавства про працю.

За матеріалами сайту Держпраці у Львівській області

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.