На шахті “Степова” відбулося розширене засідання Комісії з охорони праці

Дата: 03.03.2018

28 лютого на шахті «Степова» відбулося розширене засідання постійно діючої комісії з охорони праці під головуванням в.о. директора шахти Миколи Клюки. В роботі ПДК з охорони праці брали участь ІТП шахти – начальники відділів та служб, начальники дільниць, їх заступники та помічники, механіки, гірничі майстри, бригадири, ланкові дільниць шахти. Про це повідомляє прес-служба ДП “Львіввугілля”.

Начальник відділу страхових експертів з охорони праці Сокальського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Богдан Рудик інформував про внесення змін до «Типового положення про порядок навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

Заступник начальника відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Василь Марцинюк повідомив про постанову Кабінету  Міністрів  України від 07 лютого 2018 р. № 48, якою внесено зміни до  вимог «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію  (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної  небезпеки», затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011року №1107, а також довів до відома присутніх  про проведення VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Охорона праці-2018», яку проводитиме редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці   6-8.06.2018 року.

Помічник командира взводу Львівсько-Волинського ВГРЗ по ВПС Максим Ситник доповів про результати комплексної перевірки стану підготовленості ВП «Шахта «Степова» ДП «Львіввугілля» по рятуванню людей та ліквідації аварій перед узгодженням ПЛА (на період дії ПЛА з 01.04.2018 року по 30.09.2018 рік), яка проводилась 6-7.02.2018 року командним складом ЛВ ВГРЗ.

Також у рамках порядку денного були розглянуті: відомчий контроль, що здійснюється старшим ІТП шахти за час введення посиленого контролю на підприємстві, відомості про осіб, які без поважних причин не з’явились на роботу у лютому та з початку 2018 року, інформація про працівників підприємства, які перебували в підземних гірничих виробках шахти, а саме на своїх робочих місцях без індивідуально за ними закріпленими ізолюючими саморятівниками, звіт начальника зміни з виробництва про обстеження гірничих виробок та виявлені порушення за січень-лютий 2018 року тощо.

В.о. директора шахти Клюка М.І. довів до відома усім працівникам шахти про виконання завдання за лютий, а також розповів про подальшу перспективу підприємства і плани робіт на березень, а також введення в експлуатацію лави №132 у квітні й підготовку лави №134 протягом 2018 року.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.