На шахті “Степова” знову надзвичайна ситуація

Дата: 24.06.2017

22 червня на шахті «Степова», що належить ДП «Львіввугілля» і розташована в с. Глухів Сокальського району, відбулась зупинка головного вентилятора подачі повітря в шахту. Станом на 10:38, коли це трапилось, в шахті перебував 131 гірник, інформує департамент з питань цивільного захисту ЛОДА.

Надзвичайну ситуацію на шахті «Степова», що виникла на підприємстві, ліквідували. Ніхто із гірників не постраждав.

Про це у коментарі «Вголосу» розповів в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА Олександр Харчук.

«Нештатна ситуація, що виникла на шахті «Степова», була пов’язана із зупинкою центрального генератора, що забезпечує провітрювання шахти, – зазначив він. – На той час під землею перебувало понад 100 шахтарів. Об 11:23 їх евакуювали та підняли на поверхню. Потерпілих немає. Роботу вентиляційних установок відновили в 11:30 год. Шахта працює в штатному режимі».

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець уточнив, що вентелятор не працював дві години, що призвело до увакуації 119 гірників І зміни, що були під землею.

«Мене як гірничого інженера-механіка дивує те, що не відбулося автоматичного перемикання на резервний ввід електроенергії, — додав Михайло Волинець. — Причини таких аварій на держшахтах зрозумілі: 85 % всього фонду абсолютного зношені. Найбільш зношені головні підйомні машини, вентиляційні установки та механізми водовідведення».

Нагадаємо, 2 березня на шахті «Степова» внаслідок вибуху стався обвал гірської породи. Тоді загинули вісім гірників, багато травмувалися. Причиною вибуху комісія назвала порушення правил безпеки та охорони праці.

«Недостатнє провітрювання — в три рази менше норми — стало передумовою вибуху», — озвучив підсумки перевірки урядової комісії розслідування причин вибуху на шахті віце-прем’єр України Геннадій Зубко.

29 травня під час візиту на шахту «Степова», яка після трагедії відновила роботу, міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик пообіцяв, що на модернізацію обладнання шахти цього року з держбюджету виділять 318 млн грн. Також 200 млн грн у д

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.