На стадіоні “Шахтар” ім. Петра Олійника урочисто відкрили пам’ятну дошку Петру Олійнику

Дата: 15.07.2017

У суботу, 15 липня, урочисто відкрили та освятили пам’ятну дошку Петру Олійнику. яка прикріплена на стіні біля центрального входу на стадіон “Шахтар”, який віднедавна носить його ім’я. Після освячення пам’ятної дошки священниками місцевих церков, на стадіоні урочисто розпочали футбольний матч між ветеранами львівських Карпат та червоноградського Шахтаря. Багато теплих слів говорили друзі Петра Олійника, яких чимало зібралося в цей день на стадіоні. Зокрема, на пам’ятному заході була присутня дружина Петра Олійника, Мирослава, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, ветеран Карпат володар кубка СРСР Ігор Кульчицький та багато ін. Про це повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”.

Розпочав пам’ятний захід голова Червоноградської міської ради Андрій Залівський, котрий нагадав присутнім, що 10 липня Петру Олійнику виповнилося б 60 років і попросив вшанувати память про нього хвилиною мовчання.

 

“Сьогодні ми вшановуємо пам’ять про великого нашого земляка Петра Михайловича Олійникак – хорошу, чуйну людину, завжди життєрадісного, оптимістичного, який пропрацював на багатьох державних посадах: міський голова, депутат Верховної ради України, представник Президента України та голова Львівської обласної адміністрації. Він просто хороший друг для багатьох людей, хороший порадник, який допоміг багатьом червоноградцям досягти висот”, – зазначив у своєму виступі Андрій Залівський.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин назвав Петра Олійника великим чоловіком, який був наставником для нього, як і для багатьох сотень та тисяч інших.

“В нього було все в десятку: десятого числа народився, десятого числа відійшов у вічність, десять років тому брав участь у матчі ветеранів Карпат у Бродах, на якому я був присутній. Тож нехай на небесах для нього все буде так само в десятку. Тепер стадіон в Червонограді носитиме ім’я дуже і дуже достойної людини. Вічна пам’ять Петру Михайловичу”, – підкреслив у своєму виступі Олександр Ганущин.

У свою чергу близький друг та побратим П. Олійника Родіон Міллер подякував усім, хто долучився до того, щоб цей стадіон носив ім’я видатного земляка, а також подякував усім, хто прийшов на цей захід.

Червоноградський міський голова попередніх трьох скликань Ігор Чудійович зазначив, що це добра і правильна позиція міської влади, щоб присвоїти ім’я цьому стадіону Петра Михайловича Олійника. Водночас Ігор Іванович усім нагадав: “Подумки повертаюся 17 років назад, коли відбулась грандіозна реконструкція цього стадіону. На той час – це була найкраща споруда Західної України, на якій проходили міжнародні матчі. І все це завдяки Петру Михайловичу Олійнику – людині, яка надзвичайо любила футбол, любила наше місто, і він все робив для того, щоб воно було найкраще в Україні”.

Перший демократичний керівник міста Мирослав Сеник, користуючись нагодою заохотив нинішнього міського голову і майбутніх голів, які прийдуть після нього, щоб вони дуже багато робили для міста.

“Я знаю, що ви всі дбаєте про місто, щоб в ньому було тепло та охайно. щоб все добре функціонувало. Але треба робити щось більше. Треба дбати про стадіон, Народний дім, спортзал, басейн. Потрібно робити так, як робив Петро Олійник”, – наголосив Мирослав Сеник.

 

Михайло Чемерис водночас нагадав усім присутнім, що незалежно від того, яку посаду обіймав Петро Михайлович – він завжди був вірним та надійним товаришем, щирою та доступною людиною.

На завершення міський голова Андрій Залівський побажав усім присутнім видовищного футболу, а голову обласної ради Олександра Ганущина запросив зробити  перший символічний удар по м’ячу.

І зі свистком головного арбітра футбольний поєдинок розпочався. У цікавому і захопливому поєдинку, надзвичайно напруженому та емоційному, як для ветеранів, перемогу з рахунком 2-0 святкували гості зі Львова.

 

Тарас Стародуб

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.