На стадіоні “Шахтар” ім. Петра Олійника урочисто відкрили пам’ятну дошку Петру Олійнику

Дата: 15.07.2017

У суботу, 15 липня, урочисто відкрили та освятили пам’ятну дошку Петру Олійнику. яка прикріплена на стіні біля центрального входу на стадіон “Шахтар”, який віднедавна носить його ім’я. Після освячення пам’ятної дошки священниками місцевих церков, на стадіоні урочисто розпочали футбольний матч між ветеранами львівських Карпат та червоноградського Шахтаря. Багато теплих слів говорили друзі Петра Олійника, яких чимало зібралося в цей день на стадіоні. Зокрема, на пам’ятному заході була присутня дружина Петра Олійника, Мирослава, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, ветеран Карпат володар кубка СРСР Ігор Кульчицький та багато ін. Про це повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”.

Розпочав пам’ятний захід голова Червоноградської міської ради Андрій Залівський, котрий нагадав присутнім, що 10 липня Петру Олійнику виповнилося б 60 років і попросив вшанувати память про нього хвилиною мовчання.

 

“Сьогодні ми вшановуємо пам’ять про великого нашого земляка Петра Михайловича Олійникак – хорошу, чуйну людину, завжди життєрадісного, оптимістичного, який пропрацював на багатьох державних посадах: міський голова, депутат Верховної ради України, представник Президента України та голова Львівської обласної адміністрації. Він просто хороший друг для багатьох людей, хороший порадник, який допоміг багатьом червоноградцям досягти висот”, – зазначив у своєму виступі Андрій Залівський.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин назвав Петра Олійника великим чоловіком, який був наставником для нього, як і для багатьох сотень та тисяч інших.

“В нього було все в десятку: десятого числа народився, десятого числа відійшов у вічність, десять років тому брав участь у матчі ветеранів Карпат у Бродах, на якому я був присутній. Тож нехай на небесах для нього все буде так само в десятку. Тепер стадіон в Червонограді носитиме ім’я дуже і дуже достойної людини. Вічна пам’ять Петру Михайловичу”, – підкреслив у своєму виступі Олександр Ганущин.

У свою чергу близький друг та побратим П. Олійника Родіон Міллер подякував усім, хто долучився до того, щоб цей стадіон носив ім’я видатного земляка, а також подякував усім, хто прийшов на цей захід.

Червоноградський міський голова попередніх трьох скликань Ігор Чудійович зазначив, що це добра і правильна позиція міської влади, щоб присвоїти ім’я цьому стадіону Петра Михайловича Олійника. Водночас Ігор Іванович усім нагадав: “Подумки повертаюся 17 років назад, коли відбулась грандіозна реконструкція цього стадіону. На той час – це була найкраща споруда Західної України, на якій проходили міжнародні матчі. І все це завдяки Петру Михайловичу Олійнику – людині, яка надзвичайо любила футбол, любила наше місто, і він все робив для того, щоб воно було найкраще в Україні”.

Перший демократичний керівник міста Мирослав Сеник, користуючись нагодою заохотив нинішнього міського голову і майбутніх голів, які прийдуть після нього, щоб вони дуже багато робили для міста.

“Я знаю, що ви всі дбаєте про місто, щоб в ньому було тепло та охайно. щоб все добре функціонувало. Але треба робити щось більше. Треба дбати про стадіон, Народний дім, спортзал, басейн. Потрібно робити так, як робив Петро Олійник”, – наголосив Мирослав Сеник.

 

Михайло Чемерис водночас нагадав усім присутнім, що незалежно від того, яку посаду обіймав Петро Михайлович – він завжди був вірним та надійним товаришем, щирою та доступною людиною.

На завершення міський голова Андрій Залівський побажав усім присутнім видовищного футболу, а голову обласної ради Олександра Ганущина запросив зробити  перший символічний удар по м’ячу.

І зі свистком головного арбітра футбольний поєдинок розпочався. У цікавому і захопливому поєдинку, надзвичайно напруженому та емоційному, як для ветеранів, перемогу з рахунком 2-0 святкували гості зі Львова.

 

Тарас Стародуб

Коментарі

Наші блоги

На кого працює псевдоопозиція в обласній раді ? "> Віталій Горбатенко Заступник голови ГО "Громада та Ініціатива"
Бюджет розвитку області не виконується! "> Віталій Горбатенко Заступник голови ГО "Громада та Ініціатива"
Хто візьме на себе відповідальність за подальшу долю НРЦ «Світанок»? "> Тарас Стародуб Політолог-міжнародник, голова ГО "Кристинопіль"
Як депутати поділили дорожній фонд області? "> Віталій Горбатенко Заступник голови ГО "Громада та Ініціатива"
«…І мовчки сотня нескорених героїв відходила у чисті небеса…!» "> Тарас Стародуб Політолог-міжнародник, голова ГО "Кристинопіль"

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 18 травня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
Засідання Координаційної ради з питань надання допомоги учасникам АТО за участі представників ...
Дата і час: 16 травняо 15:00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
Запрошуємо Вас на презентацію збірки віршів учнів Червоноградських шкіл – “Присвята Матусі”
Дата і час: 14 травня о 17.00 Місце: Актова зала церви ім. св. Йосафата
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 28 лютого 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Вечір-реквієм пам’яті Крут та Небесної Сотні, за участю школярів ЧЗШ №4.
Дата і час: 16 лютого 15.00 Місце: Народний Дім Червонограда
Відбудеться сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 14 лютого 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 18

Опитування

Яка ж повинна бути назва міста?