На Заході України виявилося найбільше охочих емігрувати з України назавжди

Дата: 04.10.2017

Соціологічна група «Рейтинг» (Rating Group Ukraine) у вересні 2017 року провела опитування, 35% учасників якого повідомили, що мають бажання виїхати з України назавжди.

61% опитаних заявили, що не бажають виїжджати закордон на постійне місце проживання, ще 4% не визначилися з відповіддю.

Динаміку міграційних настроїв українців вивчали протягом вересня в форматі інтерв’ю, усього було опитано 1200 респондентів. Замовником дослідження є Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування. Найбільше охочих змінити домашню адресу виявили на Заході України (41%). Однак, потенційних мігрантів серед тих, хто уже працював закордоном, значно менше, аніж тих, хто немає подібного досвіду.

Виїхати на роботу чи відправити на навчання закордон дітей чи онуків найчастіше хочуть до Німеччини: 37% та 34% відповідно.

55% опитаних заявили, що особисто зацікавлені у початку роботи безвізового режиму між Україною та Євросоюзом. 38% сказали, що не зацікавлені, ще 7% не дали відповіді на це питання. Найбільше зацікавлених у «безвізі» на Заході країни (72%), найменше – на Сході (40%). Молодь, особи з вищою освітою, забезпечені більш зацікавлені у початку роботи безвізового режиму з ЄС аніж інші категорії громадян.

Окрім питань еміграції, в опитуванні досліджували ставлення до освіти та працевлаштування закордоном, мотивації людей емігрувати чи виїжджати закордон, безвіз та його наслідки, подвійне громадянство.

Довідка:

Соціологічна група «Рейтинг» – недержавна, незалежна дослідницька організація, яка спеціалізується на проведенні усіх видів соціологічних досліджень із дотриманням міжнародних стандартів. Працює з 2008 року. Має мережу інтерв’юерів з понад 300 осіб та працює по усій території країни. «Рейтинг» є постійним членом Соціологічної Асоціації України, займається дослідженнями для політичних партій, політиків, органів влади, громадських організацій, медіа та бізнесу. Щорічно проводить 100 фокус-групових досліджень.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
631 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.