Надія Савченко тепер уже не почесний громадянин Червонограда

Дата: 13.07.2017

Депутати Червоноградської міської ради своїм рішенням на сесії 13 липня скасували рiшення Червоноградської мiської ради вiд 27.08.2015 р. № 880 «Про присвоєння звання “Почесний громадянин мiста Червонограда” Надії Савченко. Про це повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”.

Як зазначив секретар міської ради Олександр Грасулов, коли приймали дане рішення, на той час було багато звернень від громадян з проханням присвоїти звання “Почесний громадянин міста Червонограда” Надії Савченко. А станом на сьогоднішній день надходить багато звернень від громадських організацій (УПА, Козацтво) про скасування даного рішення і позбавлення звання “Почесний громадянин міста Червонограда” Надії Савченко.

“Хоча в Положенні про звання “Почесний громадянин мiста Червонограда”, затвердженого рiшенням Червоноградської мiської ради вiд 14.09.2006 року № 43, не прописано процедуру скасування уже присвоєного почесного звання, рішення мають прийняти депутати. Тому дане питання виноситься на розгляд сесії”, – підкреслив Олександр Грасулов.

На захист свого колишнього однопартійця виступили депутати Червоноградської міської ради фракції        ВО “Батьківщина”, які під час голосування утрималися по даному питанню.

Так, зокрема голова вищезгаданої фракції Руслан Зінченко висловив свою думку з цього приводу, зазначивши: “Ми не можемо приймати такого рішення, оскільки в самому Положенні не прописано процедури скасування звання  “Почесний громадянин міста Червонограда”. Та й зрештою на сьогоднішній день Надія Савченко носить звання “Герой України”.

Міський голова Андрій Залівський зауважив, що ми говоримо про почесного громадянина Червонограда. Тому, оскільки міська рада прийняла дане рішення, то вона і вправі його скасувати.

Для депутатів це послужить неабияким уроком. Адже, приймаючи рішення, потрібно підходити до них виважено, з холодною головою, керуючись інтересами громади, а не тимчасовими емоціями, які розбурхуються у суспільстві певними подіями.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.