Націоналісти анонсували початок масштабної акції – “Чорний список персон нон ґрата в Україні”

Дата: 25.07.2017

«Окупаційний бізнес має піти геть з нашої держави. Якщо влада не хоче чи не може з цим справитися – цим питанням будемо займатися ми – українські націоналісти», – на цьому під час прес-конференції в прес-центрі агентства «Інтерфакс-Україна» на тему «Чорний список Національного корпусу» наголосив народний депутат України, свободівець Андрій Іллєнко, повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”.

«Необхідно завершувати безлад та неподобство, яке пов’язане з тим, що ми маємо засилля окупаційного бізнесу в Україні, в той час, коли четвертий рік в Україні триває війна. Націоналісти та українське суспільство будуть боротися із цим безладом різними методами – громадянськими та парламентськими. Інформування українців, можливе фізичне блокування бізнес-структур в Україні та наполягання, щоб парламент ухвалив відповідні законопроекти. Ми закликаємо всіх патріотів долучатися до нашої ініціативи – очищення України від окупантів і колаборантів», – зазначив депутат Верховної ради України свободівець Андрій Ільєнко.

«В Україні російський бізнес процвітає у багатьох галузях економіки, – зазначив народний депутат Олег Петренко. – І є вже чітке розуміння, що «без стимулювання» з боку громадськості та активістів справа боротьби з економічними загрозами країни-окупанта з місця не зрушиться. Це показала блокада окупованих територій, адже тільки після акцій прямої дії влада прийняла відповідні рішення. Пам’ятаю також ефектні акції щодо «Сбербанку». Є вже певний досвід і певний натяк на те, яким чином у майбутньому продовжуватиметься боротьба з іншими представниками російського бізнесу. Тому закликаємо активістів долучатись до нашої ініціативи».

 

«Вголос»

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.