Перший заступник голови Львівської ОДА зустрівся з вугільниками Львівщини

Дата: 10.01.2018

Сподівання на краще життя в новому році, бажання залишити проблеми в минулому – для шахтарів не справдилися. Рік настав новий, а проблеми залишилися старі та значні. З початку року Добротвірська ТЕС ПАТ «ДТЕК «Західенерго» припинила приймати відвантажене вугілля ДП «Львіввугілля», а це заробітна плата шахтарів та життєзабезпечення держпідприємства. Про це передає Сокаль FM.

З цієї нагоди, наприкінці минулого тижня в адмінбудинку ДП «Львіввугілля» за ініціативи першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського відбулася нарада за участю т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова, апарату управління держпідприємства, голови Сокальської РДА Романа Токая, голів шахтарських профспілок: Львівської територіальної організації Профспілки вугільників Олега Турчина та Регіонального об’єднання Незалежної Профспілки гірників України  м.Червоноград Віталія Оніжука, голів первинних організацій шахт. Повідомляє прес-служба ДП “Львіввугілля”

Перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський першочергово звернув увагу на важливі питання, які сьогодні хвилюють шахтарські колективи ДП «Львіввугілля», а це охорона праці та забезпечення засобами індивідуального захисту, вчасна виплата зарплати працівникам, безперебійне відвантаження вугільної продукції, забезпечення шахтних виробок вибуховими матеріалами. Також представник ЛОДА зосередив увагу на питаннях врегулювання відносин з контролюючими органами та реалізації інвестиційних проектів.

Уважно вислухав першого керівника ДП «Львіввугілля» Олега Акімова, профспілкових лідерів та присутніх спеціалістів, які говорили про виробничі проблеми забезпечення життєдіяльності держпідприємства та всі разом, детально і конструктивно обговорили шляхи вирішення цих проблемних питань у 2018 році як на місцевому, так і на державному рівнях.

Як зауважив  перший заступник голови ЛОДА, що перш за все необхідно передбачити проблемні питання роботи держпідприємства у 2018 році задля вчасного їх вирішення. І запевнив присутніх, що і надалі Львівська обласна адміністрація триматиме руку на пульсі усіх шахтарських питань і сприятиме їх вирішенню. Підсумком 2017 року є співпраця з керівництвом Львівської ОДА, яка вже дала свої позитивні результати.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.