Депутат вимагає обговорити питання про ситуацію медицини на Сокальщини

Дата: 05.02.2017

2 лютого 2017 року під час сесії Сокальської районної ради депутат від ВО «Свобода» Ігор Гуз запропонував внести до порядку денного питання про ситуацію в медичній галузі району, зокрема щодо запланованих заходів у межах нової реформи уряду – створення госпітальних округів. Однак, не зважаючи на важливість питання та нагальність у його вирішенні, голова районної ради навіть не поставив ініціативу свободівця на голосування, посилаючись на норми регламенту.

Ігор Гуз зауважив, що останнім часом громади не отримують інформації щодо планів влади з створення госпітальних округів. «Люди побоюються, що впровадження цієї нової урядової реформи обернеться скороченням кількості лікарняних ліжок, закриттям відділень та цілих лікарень в районі, скороченням працівників, а в результаті – погіршенням якості й доступності медичних послуг. Уже зараз відбуваються протести, масові збурення», – зауважив свободівець.

«Депутати від фракції ВО «Свобода» вважають, що Сокальська районна рада як представницький орган громади не може залишатися осторонь цієї проблеми. У зв’язку з цим, закликаємо вас скликати позачергову сесію районної ради з питанням порядку денного: про ситуацію в галузі охорони здоров’я на Сокальщині, на якій заслухати інформацію виконавчих органів влади про заплановані заходи в межах реформи уряду та висловити позицію ради з цього питання, зокрема звернутися до уряду стосовно збереження медичних закладів та неприпустимості звільнення працівників», – зазначив Ігор Гуз.

Нагадаємо, що фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді ініціює скликання позачергової сесії облради через проблеми в медичній галузі та пов’язані з цим збурення в місцевих громадах. Голова фракції Олег Панькевич закликає голову обласної ради скликати позачергову сесію вже наступного вівторка, 7 лютого 2017 року.

 

передає сайт ВГОЛОС

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.