Депутати обласної ради від Червонограда проголосували за приватизацію скандального приміщення у Львові

Дата: 31.05.2017

Відповідне рішення прийняли під час вчорашньої сесії Львівської обласної ради, депутати більшістю погодили продаж діючому орендарю приміщення на площі Ринок,32 у Львові. Однак частина депутатського корпусу та громадськість виступила проти, оскільки бачить в цьому питанні корупційну складову.

48 депутатів Львівської обласної ради підтримали це рішення, 10 проголосували проти та 6 утрималися.

Серед депутатів, які підтримали рішення про “скандальну приватизацію” є і депутати з Червонограда. Це Ткачик Володимир Петрович та Грабінський Ігор Миронович. Натомість,  депутат Михайло Нискогуз проголосував проти.

Як зазначив громадський активіст Віталій Горбатенко, це голосування стало причиною торгів між діючою обласною владою і так званою європейською опозицією.

«Попри вчорашні події, мало хто згадав за Універмаг на площі Ринок, 32. А голосування було доволі цікаве. Зокрема, без 8 голосів «європейської опозиції (фракції ВО “Батьківщина”)» питання не пройшло би.
Як повідомляють в кулуарах, за таке угодовство голова фракції стане очільником «жирної» екологічної комісії, яка має вплив на розподіл більше 100 млн бюджетних коштів»,- зазначив Віталій Горбатенко.

Деякі депутати Львівської обласної ради, зокрема з фракції ВО «Свобода»,  висловили занепокоєння, що це приміщення продадуть за безцінь. Про це  у своєму виступі зазначив депутат-свободівець Михайло Нискогуз, Він висловив позицію фракції з цього приводу:

“Існує негативна тенденція з приватизацією комунального майна. Є інформація, що на продаж будуть виставляти, окрім лікарень, “неефективні” приміщення закладів освіти та соціального захисту, а судячи із сьогоднішньої сесії, то і замки. Апогеєм цього свавілля, вочевидь, є приватизація скандального об’єкту на площі Ринок, 32 у м. Львові, який за найменшими оцінками може коштувати сто мільйонів гривень. Під час винесення цього питання відбулася ціла низка дій, яка містить ознаки корупційного злочину. Зокрема, ми і досі не володіємо інформацією, чи були правомірно проведені ремонтно-реставраційні роботи на площі Ринок, 32. Не відомо, чому обласна рада добровільно була вилучена з числа відповідачів у позові орендаря. Не відомо, чому управління майном спільної власності не подало касаційну скаргу задля захисту інтересів громади. На наш погляд, була змова представників влади з потенційними покупцями, аби продати майно за заниженою ціною.”

Оприлюднюємо результати голосування за це питання:

Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
634 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.