Два обласні обранці від Червонограда голосували за підвищення зарплат чиновникам Львівської ОДА.

Дата: 11.05.2017

Депутати Львівської обласної ради відповідно до Програми підтримки органів виконавчої влади погодили виділення 7 млн 200 тисяч грн на зарплату чиновникам Львівської ОДА. За це рішення проголосували два депутати обласної ради, які представляють Червоноград від Радикальної партії О.Ляшка: Володимир Ткачик та Ігор Грабінський. Натомість обранець від ВО “Свобода” Михайло Нискогуз голосував проти.

Сьогодні, 11 травня, під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати затвердили Програму підтримки органів виконавчої влади. “За” проголосувало 52 депутати.

Як зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, низький рівень заробітної плати впродовж останніх років призвів до плинності кадрів та вакантних посад, зарплата є неконкурентоспроможною.

“В рамках Програми середня заробітна плата працівників Львівської ОДА та її структурних підрозділів у 2017 році зросте лише на 6,6% і становитиме 9016 грн.

З урахуванням фінансового ресурсу, що планується виділити в рамках Програми з обласного бюджету, середньомісячний заробіток кожного працівника органів виконавчої влади зросте ще на 8,2% і досягне 9757 грн”,  – пояснив Олег Демків.

При цьому деякі депутати розкритикували таку ініціативу, аргументуючи це тим, що в області є значно важливіші проблеми, які потребують фінансування. Зокрема депутат від ВО «Свобода» Михайло Нискогуз запропонував ці кошти замість зарплат чиновникам спрямувати на підвищення зарплат медичним працівникам, проте його ініціатива не була підтримана.

«Так виглядає, що наша виконавча влада «крутиться, як може». У 2016 році чиновники провалили ряд програм, але керівники цих профільних департаментів за ці провали отримували премії від 20 до 48 тисяч гривень. Ви розподіляєте кошти мешканців Львівщини, подумаєте а чи є у цьому необхідність?»,- сказав депутат від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив, що розуміє непопулярність цього рішення і сказав, що усю відповідальність бере на себе.

File (1) (1) (Результати голосування).

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.