Львівська обласна рада повинна засудити застосування сили до учасників блокади, – Нискогуз

Дата: 16.03.2017

У зверненні Львівської обласної ради до вищого керівництва держави щодо розгону учасників торгової блокади редактори не зазначили низки моментів.

Про це 16 березня 2017 року під час позачергової сесії Львівської обласної ради повідомив депутат від фракції ВО «Свобода» Михайло Нискогуз.

Зокрема, за його словами, у тексті звернення не вказано, чиїми силами здійснювали розгін блокади, а також мінімально сказано про наслідки.

«На Донбасі силами СБУ та спец підрозділу «КОРД» здійснено розгін блокади торгівлі з ОРДЛО. Йдеться про близько 50 затриманих, багатьох людей побито. За свідченнями очевидців, особливо жорстоко били учасників війни. Ми вважаємо такі дії неприпустимими», – зазначив свободівець.

«Нічого не написано у зверненні й про причини блокади, а саме про роль олігархів. Наведу у приклад, як пропонували депутати від фракції ВО «Свобода», другий абзац: «Розгін редуту біля села Кривий Торець на Донеччині означає, що влада поставила інтереси олігархів, які торгують з окупованими територіями, понад інтереси України. Влада не збиралася припиняти фактичне фінансування окупаційного режиму, і, водночас, легалізує самопроголошені республіки ЛНР і ДНР, здійснюючи з ними економічну співпрацю».

У тексті нічого не сказано про повернення до методів Януковича-Захарченка. Такими діями влада три роки тому намагалася розігнати мирних активістів на Майдані у центрі Києва, і ми пам’ятаємо, у що це переросло.

Львівська обласна рада повинна також обов’язково засудити силові дії проти наших активістів, волонтерів, учасників та ветеранів війни.

У тексті виділяється роль РНБО, що є просто замилюванням очей, адже у державі так і не ухвалили воєнний стан. Тому ми маємо інше бачення другого абзацу: «Рішенням РНБО, яким влада намагається відволікти увагу від наслідків силового розгону, мало бути ухвалене ще у 2014 році низкою законопроектів, які, нагадаю, ще «Свобода» реєструвала: про припинення торгівлі з тимчасово окупованими територіями, а також з Російською Федерацією.

Оскільки потрібно ухвалити ряд законопроектів, які уже протягом кількох років лежать в парламенті і не виносяться на слухання, у тому числі й про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями, ми пропонуємо наступне засідання сесії Львівської обласної ради провести виїзне, під стінами парламенту в Києві», – зазначив Михайло Нискогуз.

 

«Вголос»

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.