Оксана БЕРЕЗА: “Дякую Вам за підтримку, дорогі мої земляки! Насправді перемогли МИ!!!”

Дата: 24.07.2019

Вибори завершилися і в кожного залишилися свої відчуття та переживання. В суспільстві панує полярність думок та відчуттів: від ейфорії та піднесення з вірою у краще життя, до болю та відчаю перед реальною загрозою втрати державності та всіх досягнень Революції Гідності. Своїми думками з приводу результатів парламентських виборів з кореспондентом КРИСТИНОПІЛЬ.INFO поділилася Оксана БЕРЕЗА.

Як зазначила учасниця виборчих перегонів, що хтось після цих виборів очікує задовольнити свої споживацькі цінності, а хтось в очікуванні боротьби за збереження честі та гідності української нації перед реальною загрозою нахабного реваншизму переформатованих регіоналів та промосковських пацифістів, які іменують себе слугами народу.

“Я не буду осуджувати, а тим паче схвалювати такий вибір українського суспільства, бо дуже добрим оціночним критерієм для них буде час, який і водночас визначить кожного місце в історії”, – Оксана БЕРЕЗА.

Але водночас представниця націоналістичних сил заявила, що перед українською нацією постають нові великі випробування, які ми маємо з честю пережити та дати гідний бій всім тим, хто посягне на найсвятіше кожного істинного українця: на нашу державність, історію, мову, нашу українську церкву та наші прадавні, закорінені у цій святій землі, традиції.

“Але я вас можу запевнити, що ми, українські націоналісти, не припиняємо нашої боротьби і будемо її продовжувати не зважаючи нінащо і всупереч усьому. Бо ми тут народилися, і ця земля для нас свята – вона скроплена жертовною кров’ю кількох поколінь свідомих українців, і їхній стогін у нашому серці не заглушить дешева ковбаса та вибори по “пріколу”. Тут народилися наші діти, які ніколи не будуть рабами на своїй землі, не зважаючи на рабську психологію покріпаченого “рускім міром” українського суспільства, який витворив новий тип малороса – шлункового патріота в шароварах та вишитій сорочці. А що таке малоросійство? Найкраще процитувати в нашому випадку Евгена Маланюка: “Малоросійство – це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція. Капітуляція ще перед боєм”, – звернулася до виборців Сокальщини та Червонограда Оксана БЕРЕЗА.

Депутатка Сокальської районної ради від ВО “Свобола” також закликала своїх виборців, що зараз ми не маємо часу на песимізм, бо песимізм, як казав Вінстон Черчіль, – це вада молодих, а зрілі і сильні на це просто не мають часу. Тому, ми прекрасно розуміємо, що перед нами важке завдання – зберегти Україну, і ми з ним дуже успішно впораємося у боротьбі на два фронти: на зовнішньому – з московським загарбником, а на внутрішньому – з олігархами та їх ставлениками. Боротьба буде надзвичайно важка, але у нас немає іншого вибору. Зараз ми маємо бути, як ніколи сильними та згуртованими, бо як казав свого часу Микола Міхновський, що існує єдина в світі гарантія політичної свободи – це власна сила.

Оксана БЕРЕЗА, користуючись нагодою звернулася зі словами вдячності до  своїх земляків, які віддали свій голос за неї і наголосила, що  для неї – це велика честь і водночас величезна відповідальність. Представниця об’єднаних націоналістів акцентувала свою увагу на тому, що  довіра виборців, яку вони її висловили під час голосування  надає їй сили та натхнення для подальшої боротьби за наші спільні цінності, які ми обов’язково зможемо захистити. А  впевненість та невідступність її виборців на фоні передвиборчих купівель та продажей додає їй рішучості та завзяття.

“Я дякую всім, хто був поруч зі мною, і тим, хто був моїм опонентом. Це величезний досвід, який не піде намарно. Дякую за спільне думання, спільне переживання та творення. Дякую за підставлене плече, коли воно як ніколи потребували опертя, дякую за критику та пораду. Кожен день проведених зустрічей – це своєрідний урок та екзамен. Дякую за життєву мудрість, яка глибоко осіла в моєму серці, дякую за щирість та теплоту української душі. Ви всі неймовірні, сильні та натхненні…
Наша боротьба триває, бо власне життя – це і є постійна боротьба. Я дякую Богу, що в моєму житті у цей короткий час появилися ВИ – сильні, натхненні та самодостатні: порадники, критики та однодумці. Це неймовірно…”, – зі словами великої поваги та вдячності звернулася до усіх виборців 124-го виборчого округу Оксана БЕРЕЗА.

Наостанок пані Оксана підсумувала, що “насправді, дорогі мої земляки, у цій виборчій кампанії перемогли МИ!!! Це наша спільна перемога, яка нас об’єднала, і кличе до подальшої спільної боротьби. Адже перед нами стоїть велика мета, яку ми покликані здійснити! Слава Україні!!! Боротьба триває…”  

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія опрацювала вже 100% протоколів у виборчому окрузі №124, до якого входять Червоноград, Сокальський і частина Кам’янка-Бузького районів Львівської області. Перемогу серед кандидатів-мажоритарників тут здобув 39-річний висуванець партії «Слуга народу» Юрій Камельчук. Про це свідчать дані, опубліковані на сайті ЦВК

Юрій Камельчук набрав 16,08% голосів, тобто перемогу на окрузі йому забезпечили 12 188 виборців.

Друге місце посіла 31-річна «свободівка» Оксана Береза, за яку проголосували 13,79%, тобто 10 454 жителів цього виборчого округу.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
663 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.