Поліція попереджає батьків про догляд за дітьми під час канікул

Дата: 04.07.2017

Поліція нагадує батькам про необхідність приділяти якомога більше уваги своїм дітям у період літніх канікул. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

У період літніх канікул завжди зростає кількість нещасних випадків, в яких травмуються, а деколи й гинуть діти. Те ж стосується і дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх пішоходів. Пояснюється це просто – діти, котрі зазвичай багато часу проводять у школах та за підготовкою домашніх завдань, влітку мають багато вільного часу, а батьки не завжди можуть проконтролювати де, з ким за якими справами вони проводять своє дозвілля.

Серед інших небезпек, які підстерігають дітей влітку – небезпека потрапити у непередбачувану ситуацію на воді. Часто забави зі стрибками у воду, змагання у плаванні та катання на різноманітних плавзасобах, зроблених з підручних матеріалів, завершуються неприємностями – і добре, коли поруч є хтось – чи товариш, чи випадковий очевидець, хто має відповідні навички і може врятувати дитину, котра наковталась води і тоне.

До переліку небезпечних місць, де діти можуть травмуватись входять незавершені будівлі, де завжди є ризик впасти з висоти або ушкодити ногу чи руку та лісові масиви, де можна заблукати. Гра дітей з вогнем також часто призводить до трагічних наслідків – опіків, а у деяких випадках і смерті.

Чи задумувались ви, батьки, що відповідальність за ваших дітей у період, коли вони перебувають без нагляду, повністю лежить на вас. І у випадку, коли з вашою дитиною трапляється якась неприємність, а ви не запобігли цьому, ви можете бути притягнуті до адміністративної, а у деяких випадках навіть до кримінальної відповідальності.

Тому, шановні батьки, періодично ставте собі запитання – а чи знаю я, де зараз моя дитина? І якщо ви не можете чітко відповісти самим собі на це, значить, ви щось робите не так і необхідно, не гаючи часу, з’ясувати чи з вашим чадом все гаразд. Поставтесь відповідально до нагляду за своїми дітьми у період літніх канікул. Це справді важливо!

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.