Посадовці мають відповісти за незаконне збагачення, – Михайло НИСКОГУЗ

Дата: 18.04.2018

Найвищі посадовці мають зазнати справедливого покарання за незаконне збагачення й більше ніколи не потрапляти до влади. Про це заявив 17 квітня 2018 року на сесії Львівської обласної ради депутат від ВО «Свобода», голова Міжфракційного об’єднання учасників російсько-української війни Михайло Нискогуз, виголошуючи заяву фракції.

«Нещодавно завершився черговий етап електронного декларування, і суспільство побачило, як на тлі зубожіння більшості українців ростуть статки посадовців різного рангу.  Зокрема, річний дохід президента Петра Порошенка і його родини зріс із 12,4 до 16,9 млн гривень. Дохід Прем’єр-міністра і його родини збільшився на 3 млн гривень і тепер становить 20,4 млн гривень на рік. Сім’я спікера парламенту Андрія Парубія збільшила річний прибуток майже вдвічі – тепер він перевищує 1 млн гривень. Річний дохід родини Олександра Турчинова зріс до 2,8 млн гривень. У Юрія Луценка і його сім’ї річний дохід у 2017-му становив 5,7 млн гривень. Накопичення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і його родини у гривневому еквіваленті становлять 114,95 млн грн. Загалом 19 з 24 міністрів уряду Володимира Гройсмана, відповідно до їхніх декларацій, є мільйонерами.    

Не пасуть задніх і народні депутати України, зокрема, депутати від Львівщини, статки яких ростуть, як на дріжджах.

Декларування відкрило суспільству очі на те, чому Україна ніяк не вибереться із кризи та бідності. Усі ці палаци, вілли, мільйони готівкою, вписані в декларації, засвідчили аморальність, ницість та цинізм владної верхівки.  

За незаконне збагачення посадовці мають зазнати справедливого покарання й більше ніколи не потрапити до  влади», – зазначив депутат.

Він також заявив, що українці повинні вимагати від антикорупційних та правоохоронних органів ретельно перевірити декларації і якнайшвидше провести розслідування щодо неправдиво поданої інформації та незаконного збагачення й захистити державні інтереси в судах.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
641 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.