Повний місяць у березні 2018: вплив на людину

Дата: 02.03.2018

У березні нас очікує одразу дві повні: повний Місяць 2 березня 2018 року і Блакитний Місяць 31 березня 2018-го. При чому останній буває тільки раз на 2,7 роки, тому його не можна пропустити! Розповідаємо, який вплив на людину та її психіку матиме супутник Землі.

Повний місяць 2 березня можна було спостерігати о 2:51 за Києвом, а от милуватися Блакитним місяцем ми зможемо 31 березня о 14:35. Хай там як вважають скептики, але повний Місяць таки впливає на людину, але наскільки серйозно?

Повний місяць – це період місячного циклу, при якому світило досягає піку свого “розміру”. При цьому його вплив на все живе посилюється і досягає максимального рівня.

Як впливає повний місяць на людей?

Згадайте шкільні уроки географії, на яких вчили, що припливи і відпливи в морях і океанах безпосередньо залежать від фази Місяця. А людина, як ми знаємо, на 80% складається з води, тому – хочемо ми того чи ні – а фази Місяця дійсно мають на нас певний вплив. Найбільш гостро він проявляється, коли супутник Землі перебуває в фазі повного місяця.

Люди давно помітили, що в цей період емоції загострені, а невблаганна статистика показує, що найвищий відсоток самогубств, як і загострення різних хронічних захворювань, в першу чергу – психічних, також припадає на фазу повного Місяця. Недарма людська фантазія приписує підвищену активність в час повні усілякій нечисті: вовкулаками, перевертням і відьмам.

Повний Місяць у березні 2018 – вплив на здоров’я

Ми вже переконалися, що повний Місяць таки впливає на здоров’я людей. Перш за все – “страждає” нервова система, особливо в людей з нестабільною психікою. У багатьох загострюються або змінюються рефлекси, спостерігається сплеск як позитивних, так і негативних емоцій: фатальна приреченість, відчайдушна радість, незрозумілі фобії. Навіть здорові люди в ці дні скаржаться на безсоння.

Але не тільки на психічні процеси й емоційний стан може впливати Місяць. Численні експерименти (відомі ще з часів Гіппократа) доводять, що в повний Місяць різко знижується швидкість обміну речовин в організмі, тобто він негативно діє на стан крові, що пояснюється прискоренням біохімічних процесів.

Висновок простий: на ці дні краще не призначати операції. По-перше, частіше трапляються кровотечі, які важко зупинити, а по-друге, процес одужання буде більш тривали. Натомість максимально ефективним буде очищення організму.

Хто в зоні ризику? Тяжко переживати повний Місяць людям з хворим серцем і гіпертонікам: стабільна робота серця порушується, а кількість рідини в тканинах зростає. Зростає і ризик захворювань шлунково-кишкового тракту і отруєнь, що пояснюється активізацією життєдіяльності різних вірусів і мікробів. Крім того, відзначають фахівці, лікарські препарати в цей час менш ефективні, збільшується ризик побічних явищ.

Що не можна робити в Повний місяць

Не покладайтеся на волю випадку і не будьте фаталістом, списуючи всі проблеми на Місяць, адже багато чого залежить від вашої поведінки в цей період.

Краще не вживати в цей час алкоголь: психіка на все реагує загострено, а захисні механізми тіла знижуються. Навіть якщо ви запрошені на важливу подію і не можете “не пригубити”, обмежтеся, наприклад, келихом вина.

Подбайте про свою психіку і не навантажуйте її додатково переглядом фільмів жахів, кримінальних новин, а деяким особливо чутливим і емоційним натурам і звичайних досить, щоб отримати стрес. Тимчасово відмовтеся від такого сумнівного задоволення.

Те ж саме можна сказати і про спілкування з неприємними вам людьми: якщо не виходить відмовитися від нього зовсім, постарайтеся звести стресові розмови до мінімуму.

 

Джерело: Радіо МАКСИМУМ

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.