Представники Міжнародної організації праці відвідали ДП “Львіввугілля”

Дата: 13.06.2017

12 червня в ДП «Львіввугілля» з робочим візитом прибули представники Міжнародної організації праці у складі старшого спеціаліста з питань соціального захисту Кеніче Хіросе, національного координатора Проекту МОП Ірини Пекшевої, а також начальника Головного управління Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова та начальника відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Осадця. Мета візиту – оцінка потреб у сфері та гігієни праці, що ляже в основу трирічного Проекту «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України», який фінансується урядом Канади, повідомляє прес-служба ДП “Львіввугілля”.

На шахті «Степова» представників МОП ознайомили із системою шахтної безпеки УТАС та з роботою підприємства. Високоповажні гості обговорили із керівництвом шахти, гірниками та профспілками нагальні питання, які турбують колектив: забезпечення засобами індивідуального захисту, своєчасна виплата заробітної плати, переоснащення забоїв новим обладнанням і, відповідно, покращення умов праці.

Після конструктивного діалогу делегація МОП та Держпраці ознайомилася з роботою дільниці підйомних установок, зокрема роботою підіймальних машин, поспілкувалася з працівниками дільниці.

Пізніше відбулася зустріч з генеральним директором ДП «Львіввугілля» Андрієм Дяченком, за участю народного депутата України, голови підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Михайла Бондара.

– Сучасний підхід до безпечної роботи гірника, на мою думку, включає і модернізацію шахтного обладнання, і забезпечення ЗІЗ, і належні витрати на технічне забезпечення. Все це ланки одного ланцюжка, який і є видобуток вугілля. Але понад усе це безпека шахтаря. Це перше і саме головне, – наголосив генеральний директор.

Ірина Пекшева розповіла, що Проект МОП передбачає сприяння в розробці Національної стратегії з безпеки та гігієни праці, зниження нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в гірничодобувній промисловості держави шляхом розробки сучасних підходів у відповідності з міжнародними стандартами та директивами ЕС, зміцнення потенціалу соціальних партнерів для реалізації практичних заходів з управління охороною праці на робочому місці. А також, просування превентивної культури з безпеки та гігієни праці шляхом обміну досвідом та розповсюдженням позитивних практик.

Представники Міжнародної організації праці пообіцяли, що будуть сприяти поліпшенню стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України. В свою чергу перший керівник держпідприємства запевнив:

– Ми відкриті до діалогу, до запровадження сучасних тенденцій в організації безпеки та гігієни праці на видобувних підприємствах, сподіваємося на плідну подальшу співпрацю і гарантуємо підтримку з нашого боку.

На завершення зустрічі гості відвідали музей «Шахтарської слави», де з зацікавленістю прослухали екскурсію про розвиток Львівського басейну.

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.