“Приватизація шахт на Львівщині призведе до їх знищення”, – М. Нискогуз

Дата: 03.08.2017

03 серпня 2017 року депутат-свободівець Михайло Нискогуз звернувся до голови Львівської облради Олександра Ганущина з проханням зареєструвати проєкт рішення з вимогою виключити ДП “Львіввугілля”, шахти “Межирічанська”, “Відродження”, “Лісова”, “Великомостівська”, “Степова”, “Червоноградська” та “Зарічна” з переліку об’єктів державної власности, що підлягають приватизації 2017‒2020 рр. Про це “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO” повідомили у Львівській обласній раді.

“4 липня уряд схвалив пропозицію Мінекономрозвитку щодо поводження з державними підприємствами, які перебувають у підпорядкуванні центральних органів влади. Ухвалений документ визначив, які державні підприємства в довгостроковому періоді повинні залишитись у державній власності, бути передані в концесію, приватизовані або ж ліквідовані. Зокрема, приватизації у 2017-2020 роках підлягають об’єкти гірничодобувної галузі, розташовані у Львівській області, а саме ДП “Львіввугілля”, шахти “Межирічанська”, “Відродження”, “Лісова”, “Великомостівська”, “Степова”, “Червоноградська” та “Зарічна”, а також инші вугледобувні компанії.

Позиція фракції “Свободи” щодо приватизації стратегічно важливих об’єктів незмінна: продавати державне майно до завершення бойових дій на Сході не можна взагалі. Окрім того, ми розуміємо, що шахти в період економічної кризи будуть продані за безцінь. Передача зазначених об’єктів у приватну власність неминуче призведе до скорочення робочих місць та загострення соціяльного напруження в регіоні.

Беручи це до уваги, прошу зареєструвати проєкт рішення “Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, щодо виключення ДП “Львіввугілля”, шахти “Межирічанська”, “Відродження”, “Лісова”, “Великомостівська”, “Степова”, “Червоноградська” та “Зарічна” з переліку об’єктів державної власности, що підлягають приватизації 2017‒2020 років, у тому числі тих, що можуть бути приватизовані після внесення змін до актів законодавства/передачі в комунальну власність”, – йдеться у зверненні.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.