Прийнятий бюджет області можна назвати рабським, – Михайло НИСКОГУЗ

Дата: 15.12.2018

Реально цей бюджет можна назвати рабським бюджетом. Про це заявив депутат Львівської обласної ради від ВО “Свобода”, голова Міжфракційного об’єднання учасників російсько-української війни Михайло Нискогуз у програмі “Правда наживо” на телеканалі НТА.

Михайло Нискогуз зазначив, що під час минулої сесії обласної ради було розглянуто багато питань, що стосуються соціально-економічного характеру, але депутати також встигли розглянули і політичні питання.

“Великою несподіванкою для мене стало те, що уже в черговий раз більшість обласної ради відмовилась підтримати ініціативу фракції ВО “Свобода” щодо підтримки християнських цінностей та інституції сім’ї”, – наголосив депутат-свободівець.

Як зауважив Михайло Нискогуз, що кожного разу обласні обранці розпочинають сесію з молитви та благословення священника. Але, коли на голосування ставиться питання про запровадження в школах області предмету “християнська етика” або питання про підтримку та захист християнських цінностей загалом, то у більшості депутатів одразу з’являються  застереження щодо їх підтримки.

На думку депутата-націоналіста, сім’я є основною християнською цінністю.

“Але наші ініціативи щодо заборони одностатевих шлюбів, які руйнують сімейні традиції та цінності, не знаходять підтримки у провладної більшості депутатського корпусу обласної ради. І коли ми говоримо про це публічно і намагаємося захистити та закріпити наші традиційні українські цінності у відповідних рішеннях сесії Львівської обласної ради, і бачимо такий спротив, то це щонайменше мене дивує”, – наголосив Михайло Нискогуз. 

Щодо проголошення 2019 року Роком Степана Бандери та ОУН, то депутат-свободівець наголосив, що це дещо запізніле встановлення історичної справедливості. Бо покоління Бандери заслуговує такого пошанування та нагород на відміну від деяких далеко незаслужених орденоносців сучасності.

Як зазначив Михайло Нискогуз, що свободівці є послідовними у своїй політичній діяльності і  голосують проти такого  антисоціального бюджету, який спрямований на побудову поліцейської держави.

“Ми бачимо тарифну політику діючої влади, яка хоче вирішити свої боргові зобов’язання за рахунок збільшення тарифів для населення. При цьому влада постійно наголошує українцям, що це чергова вимога МВФ, яку треба виконати, бо не отримаємо чергового валютного траншу, який насправді затягує українців у ще більшу боргову яму”, – наголосив обласний обранець.

Свободівець підкреслив , що на фоні величезних премій, які виділяються для чиновників Львівської ОДА, ми бачимо заборгованість по заробітній платі перед шахтарями, медиками та освітянами, які постійно спричиняють соціальну напругу в суспільстві та призводять, як ми бачимо, до масових протестів.

“У той час, як видатки на утримання чиновницького апарату Львівської обласної ради та ОДА кожного року збільшуються, то соціально важливі програми, які потребують постійного фінансування, зокрема у галузі охорони здоров’я, освіти, фізичної культури та спорту, навпаки зменшуються. А це неприпустимо”, – підсумував депутат-свободівець Михайло Нискогуз.

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.