Радехівська районна рада не хоче оплачувати лікування своїх мешканців у Червонограді

Дата: 03.08.2017

Як уже повідомляло “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”, виконавчим комітетом Червоноградської міської ради було надіслано листа від 13.06.2017 року та проект угоди голові Радехівської районної ради Климочко М.С. та голові Радехівської РДА Калиті Т.В. про передачу повноважень по наданню медичної допомоги мешканцям Радехівського району у 2018 році на суму 373,0 тис. грн. У відповідь Червоноградська міська рада отримала копію рішення сесії Радехівської районної ради від 15.06.2017 року № 183, в якому зазначається, що районна рада не дає згоди на передачу районних видатків для лікування хворих у медичних закладах Львівщини у 2018 році.

У свою чергу виконавчий комітет Червоноградської міської ради звернувся до голови Львівської обласної ради з листом, в якому зазначається, що своїм рішенням Радехівська районна рада не дотримується вимог Бюджетного кодексу України та порушує права людини на отримання медичної допомоги.

Варто зазначити, що на 2017 рік укладено угоду та прийнято рішення про передачу видатків з бюджету Радехівського району бюджету м. Червоноград на надання медичної допомоги мешканцям Радехівського району на суму 225,0 тис. грн.

Станом на I півріччя 2017 року в усіх відділеннях Червоноградської ЦМЛ уже проліковано хворих з Радехівського району на загальну суму   795,0 тис. грн., в тому числі згідно скерувань Радехівської районної лікарні на суму 160,3 тис. грн., згідно скерувань екстреної медичної допомоги – 60,2 тис. грн. А станом на 07.07.2017 року Радехівською районною радою відповідних відшкодувань не проведено.

Мешканці Радехівщини в основному отримують медичну допомогу в офтальмологічному, травматологічному, нейрохірургічному та онкологічному відділення Червоноградської центральної міської лікарні.

Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.