Росія і Захід переходять до нової затяжної кризи – В. Огризко

Дата: 30.07.2017

Заява міністерства закордонних справ Російської Федерації про необхідність скорочення кількості американського дипломатичного персоналу на території РФ свідчить, що всі наміри Кремля використовувати американську адміністрацію у своїх цілях зазнали фіаско, і є переходом до нової затяжної кризи між Заходом і Росією. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

“Це означає, що всі сподівання Кремля на те, що можна якось використовувати нову (американську – ред.) адміністрацію в своїх цілях, остаточно і безповоротно зазнали фіаско. Це, на мою думку, є перехід до нової затяжної кризи не лише у російсько-американських відносинах, але і у відносинах між Заходом і Росією в цілому”, – сказав В.Огризко.

За його словами, ті санкції, які прийняті американським парламентом, означають, що “Росія не зможе просто так тепер відмахнутися від того, що вона робить і за це їй доведеться платити”.

Він також зазначив, що розбіжності між США і ЄС “будуть досить швидко і успішно подолані на тій основі, яка, власне, нам і потрібна, – на основі тих санкцій, які є сьогодні”.

“У Путіна, чесно кажучи, уже не залишається не лише козирних, а взагалі карт на руках, і те, що він зараз робить, (заява російського МЗС про скорочення кількості американських дипломатичних і технічних співробітників до 455 осіб – ред.), – це виключно робота на внутрішню аудиторію, мовляв, ми ще сильні, ще їм покажемо, хоча показувати уже немає чого”, – зазначив В.Огризко.

Нагадаємо, у відповідь на прийняті сенатом США санкції проти Росії 28 липня у МЗС РФ заявили, що російська сторона скорочує кількість американських дипломатичних і технічних співробітників до 455 осіб.

Як повідомляв УНН, переважна більшість членів сенату США проголосували за новий пакет санкцій щодо Росії, Ірану та КНДР.

Тепер документ відправиться на підпис до президента Сполучених Штатів Дональда Трампа.

Раніше палата представників конгресу США підтримала законопроект про нові санкції проти РФ. Раніше законопроект про санкції схвалив американський сенат.

Джерело: УНН

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.