Шахтарі “Львіввугілля” вимагають припинити купувати вугілля за кордоном

Дата: 19.02.2018

В Україні склалася абсурдна ситуація: держава закуповує вугілля за кордоном, а власні шахти не розвиває, відтак, галузь бідує. Про це заявив голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин під час Пленуму ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості, що відбувся 19 лютого у Києві, повідомляють Українські новини.

«Виявилося, що нашій країні наше вугілля не потрібне. Наше вугілля ми за 600 км від Львівської області у Трипілля возили, поставляли на «ДТЕК Західенерго», але держава вирішила закуповувати вугілля за кордоном. У мене пропозиція така: прийняти рішення – зобов’язати ТЕС перевести блоки з антрациту на газове вугілля. Це створить передумови для розвитку української вугільної промисловості», – сказав Турчин.

Він наголосив, що сьогодні немає потреби їхати за вугіллям в Російську Федерацію або США, якщо в Україні є величезні запаси вугілля газової групи.

Ключовою проблемою, певні представники профспілкових осередків, є недостатнє фінансування вугільної галузі та відсутність коштів на розвиток шахт і їх модернізацію.

«До чого ми ведемо людей? Хто дасть відповідь, як будемо жити? Шахтарі жебраки. У нас 4 дні вже мами приносять дітей і просять годувати і одягати, бо чоловік не може заробити. Нам обіцяли 8 мільйонів гривень. Їх немає, на розвиток гроші не виділяють, як же ми збільшимо видобуток? Ми топчеться по таких багатствах, а закуповуємо вугілля за кордоном. Наші вимоги – виплата зарплати і підвищення тарифних ставок», – заявив голова Селидівської територіальної профспілкової організації Володимир Манич.

Нагадаємо, минулого тижня в знак протесту шахтарі Державного підприємства «Селідіввугілля» перекрили автомобільну дорогу, що веде в Курахове, Мар’їнку та Красногорівку (Донецька область). Вони вимагали виплати зарплатних боргів та створення умов для стабільної роботи шахти.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.