Щонайменше два роки Червоноград прийматиме львівське сміття.

Дата: 29.04.2017

25 квітня 2017 року на сесії Червоноградської міської ради депутати своїм рішенням затвердили, поставлений напередодні підпис міського голови А. Залівського під Меморандумом про співпрацю між Львівською ОДА, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розсташовані полігони/звалища захоронення твердих побутових відходів, щодо поводження з ТПВ, які утворюються у м. Львові.

Відповідно до рішення Червоноградської міської ради укладається угода між Львівською та Червоноградською міськими  радами, за якою м. Червоноград зобов’язується приймати 10 тонн львівського сміття щоденно на протязі двох років.

Водночас між двома радами укладається угода про надходження бюджетних трансферів із міста Львова для розвитку інфраструктури міста Червонограда.

Відтак, як зазначив А. Залівський, тариф на прийняття львівського сміття для Червонограда є найвищим і становить 1410 грн. за 1 т., у той час, як інші міста отримають 500 грн. На додаток міський голова зазначив, що за кошти обласного б’юджету на сміттєву машину для міста Червонограда передбачено 1 800 тис. грн.

Як стало відомо пізніше обласна влада подякувала червоноградцям за їхню допомогу Львову і все ж таки виділила кошти на придбання сміттєвої машини.

“Всі входять в Асоціацію міст і всі мають певні зобов’язання, тому, якщо поступила пропозиція – давайте її підтримаємо. Бо якщо немає друзів та союзників, то надзвичайно важко самотужки вирішувати проблеми.

Давайте пригадаємо зиму, нам двічі, фактично, відключали котельню, і коли є біда – залишаєшся сам на сам – ніхто не допоможе”, – наголосив міський голова А. Залівський.

Крім цього А. Залівський повідомив депутатів про те, що додаткові кошти зі Львова уже надійшли у бюджет міста, спочатку 340 тис. грн., потім – 600 тис. грн. і ще очікується 381 тис. грн.

21 депутат, із присутніх в залі, проголосував за підписання такої угоди. Нейтральну позицію в цьому питанні зайняла фракція ВО “Свобода”, депутати якої утрималися під час голосування.

Проте, мешканців Червонограда тривожить той факт, що окрім забруднення атмосфери та підтоплення територій, які спричиняються роботою шахт, додасться ще й львівське сміття.

Тому, рятуючи складне фінансове становище міського бюджету, можна спричинитися до становища, коли Червоноград стане зоною екологічного лиха.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.