Школи Львівщини потрібно забезпечити необхідною кількістю навчальної зброї, – Михайло Нискогуз

Дата: 23.12.2017

21 грудня 2017 року Львівська обласна рада з інціятиви депутата-свободівця Михайла Нискогуза звернулася до Міністерства оборони України, Міністерства освіти України щодо належного забезпечення загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації необхідною кількістю навчальної зброї.

«Беручи до уваги значимість патріотичного виховання молоді та професійної підготовки захисників Вітчизни, звертаємося до Міністерства оборони України, Міністерства освіти України щодо належного забезпечення загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації необхідною кількістю навчальної зброї (малокаліберними гвинтівками та макетами автоматів Калашникова).

У сучасних умовах важливого значення набуває патріотичне виховання та професійна підготовка захисників Вітчизни. Першим кроком до неї є курс початкової військової підготовки, який проводиться для учнів 10-11 класів ЗОШ та студентів перших курсів коледжів, училищ і містить обов’язкове відпрацювання навиків кульової стрільби та збірки (розбірки) макету автомата. Проте на початку 90-х років минулого століття малокаліберні гвинтівки та макети зброї з навчальних закладів були вилучені.

Важливість вивчення цієї дисципліни у шкільній програмі та у програмі професійно-технічних навчальних закладів упродовж багатьох років була недооцінена.

Станом на сьогодні програма курсу навчальної дисципліни «Захист Вітчизни» опрацьована і в цілому відповідає поставленим завданням з підготовки майбутніх захисників України. Однак, досі не вирішена основна проблема: школи, коледжі та училища малокаліберними гвинтівками не забезпечені. Зважаючи на вищевикладене, з метою налагодження повноцінного навчального процесу з кульової стрільби, Львівська обласна рада просить вас вирішити питання щодо передачі загальноосвітнім школам, коледжам, училищам та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації необхідної кількості навчальної зброї (малокаліберних гвинтівок)», –  йдеться у зверненні.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
623 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.