Служба охо­рони праці ВП “Шахта “Відродження” найкраща в ДП “Львіввугілля”

Дата: 25.04.2018

У ДП “Львіввугілля” відбулося за­сідання постійно діючої комісії з охоро­ни праці, присвячене Всесвітньому дню охорони праці, який відзначаємо що­річно 28 квітня. Про це повідомляє прес-служба держпідприємства.

Т.в.о. генера­льного ди­ректора ДП “Львіввугілля” Олег Акі­мов привітав присутніх з прийдешнім професійним святом та наголосив, що створення безпечних умов праці – пріоритет ДП «Львіввугілля».

 

В.о. заступника генерального директора з охорони праці Віталій Вандзьо звітував про стан ОП по ДП «Львівугілля» загалом, значний прогрес у забезпеченні працівників засобами індивідуального захисту та очікуване у короткостроковій перспективі придбання шахтарського спецодягу тощо.

За результатами традиційного огляду-конкурсу цьогоріч спеціальна комісія визнала переможцями служби охо­рони праці ВП “Шахта “Відродження” та ВП “Вантажно-транспортне управління”.  Друге місце – у ВП “Шахта  “Ме­жирічан­ська” та, від­повідно, третє – у ВП “Шахта “Вели­ко­мостівська”.

Серед виробничих дільниць шахт пе­ремогла вуглевидобувна дільниця з шахти “Лісова”, яку очолює Степан Гри­цак, другою стала ДПР-1 зі “Сте­пової”, де на­чальником Андрій Пашкуць­кий, а завершує трійку лідерів колектив дільниці монтажу-демонтажу гірничошахтного об­лад­нання з “Червоноградської” під ке­рів­ництвом Сергія Пастуховича. Кращою серед підприємств визнана дільниця очис­них споруд Червоноградського спецуправ­ління з гасіння териконів та ре­культи­вації земель, якою керує Олег Ковалик.

У номінації “Кращий працівник” відзна­чено бригадира ДПР шахти “Відродження” Андрія Ахтянкіна, а “Кращим громадським інспектором” за результатами оцінювання став Михайло Мельник з “Межирічанської”. Комісія також нагородила за кращу агі­тацію правил безпеки в підземних вироб­ках шахти службу охорони праці з шахти “Степова”.

Перший керівник держпідприємства Олег Акімов відзначив переможців огляду-конкурсу грамотами. Начальник відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Осадця привітав присутніх зі святом та зауважив, що безпека шахтарів – спільна турбота Держпраці та адміністрацій шахт. Старший технічний інспектор праці Львівської територіальної організації Профспілки вугільників України Ярослав Стельмащук інформував, що Профспілка вугільників України активно працює над розширенням Списків №1 і №2, щоб залучені більшу половину робочого часу до підземних робіт працівники мали належні пільги. Голова Сокальського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Оксана Гузіч сердечно привітала гірників та побажала насамперед міцного здоров’я. Долучився до вітань і технічний інспектор праці РО НПГУ м.Червонограда Віктор Оренчук.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.