Сокальчанки зайняли перше місце у змаганнях з баскетболу

Дата: 04.07.2017

Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА спільно із Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділом молоді та спорту Сокальської РДА провели у Сокалі зональні змагання з баскетболу 3×3 за програмою 26 комплексних Спортивних Ігор Львівщини, повідомляє прес-служба Сокальської райдержадміністрації.

У Сокалі в змаганнях з баскетболу дівчата зайняли І місце, чоловіки здобули ІІІ-є. Загалом у 26 комплексних спортивних іграх Львівщини брали участь 14 чоловічих та 6 жіночих команд.

В змаганнях брали участь команди із усієї області, а саме: зі Сокаля, Червонограда, Бродів, Стрия, Самбора, Сколього, ОТГ Судова Вишня та інші. Загалом у зональних змагання з баскетболу брали участь 14 чоловічих команд та 6 жіночих. Чоловіча команда сокальчан посіла ІІІ місце, друге посіли баскетболісти Червонограда та І місце здобув Самбір. Водночас, жіноча команда Сокаля зайняла І місце, бронзу здобула команда зі Самбора і на третьому місці жіноча команда міста Червонограда.

Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».