Сокаль допоможе Львову з вивезенням сміття

Дата: 05.07.2017

Сокаль прийматиме сміття зі Львова. Про це у коментарі “Справжній варті – Львів” розповів міський голова Сокаля Вадим Кондратюк. За його словами, сьогоднішнім рішенням сесії міської ради депутати одноголосно погодились допомогти Львову з вирішенням сміттєвої проблеми.

Таке рішення було прийнято навіть з розрахунком того, що полігон міста Сокаль вже найближчим часом може бути переповнений та закритий. «Історія з ТПВ зі Львова на Сокальщині досить тривала, оскільки раніше мала місце ситуація з незаконним вивезенням, через що депутатський корпус та люди були налаштовані негативно.

Проте зараз, коли склалась така ситуація у Львові, тим паче з настанням високої температури, ми отримали лист від Обласної державної адміністрації та з районної державної адміністрації та розглянули це звернення. Вже не одноразово проводились зустрічі з громадою міста та депутатами міської ради з представниками Обласної державної адміністрації по питанню прийому ТПВ.

А вже сьогодні, депутати на засіданні сесії міської ради одноголосно проголосували за те, щоб допомогти місту Львову і одноразово прийняти 300 тонн сміття на сокальське сміттєзвалище», – повідомив Вадим Кондратюк.

Рішення «Про надання згоди на одноразовий прийом ТПВ з міста Львова» передбачає, що, Сокальська міська рада вирішила надати згоду на одноразовий прийом ТПВ зі Львова в загальній кількості 300 тонн на сміттєзвалище. Згідно умов даного рішення це прийом ТПВ до 5 серпня 2017 року, не більше 3-х транспортних засобів на день і прийом сміття буде відбуватись лише відповідно графіку роботи сокальського сміттєзвалища.

Це означає, що привозити сміття ввечері ніхто не буде. Згідно умов, які будуть підписані між містом Сокаль та Львівською обласною державною адміністрацією передбачається міжбюджетний трансферт у розмірі 500 гривень за 1 тонну сміття. Таким чином місто Сокаль за свою допомогу отримає 150 тисяч гривень.

 

Джерело: Справжня Ватра

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.