Сокальські полцейські відсудили у затриманого 10 тис. грн.

Дата: 09.04.2018

Двоє працівників Сокальського відділення поліції відсудили у місцевого мешканця моральну компенсацію за отримані під час його затримання подряпини та синці. Самого чоловіка за опір поліцейським, нанесення їм легких тілесних ушкоджень та зберігання наркотиків засудили на два роки умовно.

В опублікованому 6 квітня вироку Сокальського міськрайонного суду вказано, що у квітні 2016 року на 26-річного чоловіка поскаржилися працівники бару «Ай-Петрі» у селі Волсвин Сокальського району. На місце інциденту одразу виїхали двоє працівників Сокальського відділення поліції, які спробували вивести чоловіка на двір.

«Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння чоловік продовжив поводити себе зухвало і палив в приміщенні кафе-бару, на що йому працівники поліції зробили зауваження та попросили вийти на вулицю. На це чоловік не реагував та демонстративно, використовуючи нецензурну лексику, почав погрожувати працівникам поліції», – йдеться у вироку суду, передає ZAXID.NET.

Через деякий час відвідувача бару таки вивели на вулицю і спробували затримати. Однак після того, як працівники поліції попросили його сісти у службовий автомобіль, чоловік почав опиратися і намагався вирватися.

«Усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, він спробував вирватись від утримання працівниками поліції, чим спричинив одному поліцейському тілесні ушкодження у вигляді подряпин на голові, синця та садна на передпліччі правої руки, двох синців на передпліччі лівої руки, садна на лівому стегні, а іншому – тілесні ушкодження у вигляді рани на першому пальці лівої руки, садна на шиї, забою кистей рук», – вказано у вироку Сокальського міськрайонного суду.

Працівники поліції подали позови до суду з вимогою виплатити їм компенсації за отримання цих ушкоджень.

Після інциденту у барі «Ай-Петрі» чоловіка ще двічі затримували. Один раз за побиття відвідувача сокальського бару, а інший – за зберігання 14 грамів канабісу.

Під час судового засідання обвинувачений визнав свою вину в опорі працівникам поліції та зберіганні наркотиків. Зважаючи на це, суд задовольнив позови працівників поліції, зобов’язавши чоловіка сплатити кожному з них по 5 тис. грн за отримання легких тілесних ушкоджень.

Окрім цього за сукупністю злочинів 28-річного мешканця Сокальського району засудили на два роки умовно.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
641 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.