Сокальські рятувальники виявилися найкращими в обласних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник Львівщини»

Дата: 22.06.2018

20 червня на території спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у Львівській області відбулися обласні змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Львівщини». Змагання серед 34 команд із пожежно-рятувальних підрозділів Львівської області відбулися за міжнародним форматом «Firefighter Combat Challenge». Про це повідомляють в ГУ ДСНС України у Львівській області.

Згідно із регламентом, забіги провели у індивідуальному форматі, тандемі та командній естафеті.  Учасники доклали чимало зусиль аби пройти непрості випробування, які потребують не лише фізичної витривалості, але й спритності та вміння працювати у команді. Варто зазначити, що окрім хлопців, високу майстерність показали й жінки-рятувальниці.

Учасники мірялися силами у таких вправах: «Човниковий біг 5х9м», «Силовий тренажер, «Прокладення робочої лінії і подання ствола на заливку мішені» та «Перенесення потерпілого».

Втомлені, але щасливі вогнеборці показали відмінні результати. Хтось був більш спритним, хтось більш уважним, а хтось любив ризик. За результатами усіх забігів, переможцями та призерами змагань стали: