Призначені службові розслідування стосовно дій правоохоронців у Соснівці

Дата: 24.09.2019

Усі працівники поліції, які працювали у Соснівці на колії 21 вересня без розпізнавальних знаків чи перевищували свої повноваження, будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності. – Заявив керівник Головного управління Нацполіціі у Львівській області Василь Віконський під час сесії ЛОР сьогодні.

Василь Віконський розповів, що представники Національної поліції та Патрульної поліції Львівщини виїхали у Сокаль, бо надійшло звернення від керівництва «Львіввугілля» про блокування транспортних комунікацій.

За словами Василя Віконського, після подій у Соснівці відкриті провадження за ч. 2 ст. 345 ККУ та ч. 2 ст. 279 ККУ. Зараз тривають досудові розслідування, усі пікетувальники відпущені.

Він також зазначив, що після подій у Соснівці до лікарень звернулися 9 працівників поліції та 10 людей, які були 21 вересня на колії.

За словами Віконського, після того, як працівники поліції застосували сльозогінний газ, люди розійшлися.

Відповідаючи на запитання про те, чи готовий Василь Віконський написати рапорт на звільнення після того, як особисто дав наказ про відтіснення людей, він сказав: «Тільки за вказівкою голови Національної поліції. Особисто ні».

Крім того, Василь Віконський визнав, що зробив помилку не відправивши на місце подій поліцію діалогу, а також дозволив поліцейським без розпізнавальних знаків відтісняти людей.

Василь Віконський сказав, що призначені службові розслідування стосовно дій правоохоронців у Соснівці, зокрема через порушення форми одягу, ймовірного перевищення службових повноважень та застосування спеціальних засобів.

За словами керівника управління Нацполіції Львівщини, жодних вказівок та наказів з Києва стосовно дій поліції у Соснівці він не отримував. Він додав, що шкодує, що не «проконсультувався ні з ким і не вивчив політичну складову цього питання».

Сьогодні під час апаратної наради у Львівській ОДА у вівторок, 24 вересня, обговорили силовий розгін активістів у Соснівці, які блокують вагони з російським вугіллям.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.