Соснівський “Рочин” здобув важку перемогу у поєдинку з ФК “Львів”.

Дата: 24.04.2017

Вчора відбувся матч 14-го туру Чемпіонату України серед аматорських команд. Львів’ян приймав футбольний клуб “Рочин” у Соснівці.
Соснівка зустріла учасників матчу дощовою погодою. Проте погодні умови не завадили командам зав’язати боротьбу на футбольному полі та подарувати вболівальникам цікавий футбол. Переможцями у цьому протистоянні стали господарі поля, які показали свій характер та завершили поєдинок з рахунком 1-0.

Суперники почали атакувати з перших хвилин гри. У першій половині першого тайму ФК “Рочин” мав територіальну та ігрову перевагу на полі. Згодом гості зі Львова певною мірою вирівняли ситуацію. Після обміну небезпечними моментами, атаки соснівчан все таки увінчалися успіхом. На середині першого тайму Максим Болкіт технічно зіграв на правому фланзі, виконав передачу на лінію воротарського майданчика, яку Андрій Кохман у падінні замкнув у  ворота ФК “Львів”.

Протягом другого тайму ФК “Львів” створив декілька небезпечних моментів, однак  витиснути з них максимум ніяк не вдавалося. Гравці ФК “Рочин” не припиняли атакувати , однак реалізувати свої атаки їм також більше не вдалось. У підсумку заслужена перемога “Рочина”.