У Червонограді спідвеїсти з шестри країн змагалися за Кубок МАСЕК (відео)

Дата: 15.05.2017

У Червонограді стартував перший етап міжнародного турніру зі спідвею Кубок МАСЕК. Змагання відкрили 17 гонщиків з Польщі, Болгарії, Румунії, Чехії, Словаччини та України.

Напередодні спідвейних перегонів гаряче механікам. Саме на них лежить відповідальність за безпеку спортсмена. Та інколи у прикростях на треку винні не мотоцикли. Цього разу свої корективи внесла погода. Через дощ та мокре покриття пілоти падали ледь не у кожному заїзді. А от п`ятий номер на старті взагалі зробив сальто.

«Я стартанув і мене перевернуло моментально. В той момент я мав зловити щеплення, але мені не вдалось і я впав. Вчора падав дощ і доріжка втратила якість, стала дуже волога і, як гонщики кажуть, є як пластилін», ― зізнається український пілот Андрій Розалюк.

У раках Кубка МАСЕК кожен спортсмен повинен проїхати заїзд із кожним опонентом, що у підсумку дало 20 заїздів. Тому хто фінішував першим нараховували три очки, другому два і третьому одне очко. З перших заїздів у лідери вийшов поляк Оскар Бобер. На змаганнях в Україні він уже не вперше.

«Приїхав сюди перш за все поїздити, бо останнім часом мало змагань відбувалося в Польщі. Ну це більше так для тренінгу, пригадати контакт з мотоциклом», ― пояснює поляк.

У спину Боберу дихає Станіслав Мельничук. Минулорічний чемпіон України усю зиму зі своїм залізним конем провів на треках Аргентини тому навичок не втратив. Однак у цих змаганнях незручностей йому завдавав двигун.

«Свій двигун зробив сервіс, ніби поставили все нове, а виходить так, що не працює все у потрібному напрямку і я не можу їхати на максимум», ― розповідає Мельничук.

А гонщик із Чехії доєднався до суперників аж на дев`ятому заїзді.

«У нас виникли проблеми на кордоні. Ми були змушені стояти там 7 годин. Але оскільки я вже тут, я таки хочу поїздити», ― каже чеський пілот Йозеф Новак.

Ці змагання перш за все ідуть в особисті рейтинги спортсменів та дають можливість показати себе на зарубіжних стартах. У підсумку першого етапу максимальну кількість очок здобув Оскар Бобер. Одного очка до нього забракло Віктору Трофимову, ще на одну позначку менше у Станіслава Мельничука.

А другий етап Кубка МАСЕК стартує у польському Гожуві 2 липня.

інформує Zaxid.Net

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.