США планують розширити санкції проти РФ

Дата: 21.02.2018

Адміністрація президента США Дональда Трампа «активно працює» над новими санкціями проти Росії через втручання у вибори в США в 2016 році. Про це сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін під час слухань щодо бюджету в фінансовому комітеті сенату, передає enigma.club з посиланням на CNN.

За його словами, інформація про санції буде опублікована найближчим часом. «Ми активно працюємо над цими санкціями. Ви можете очікувати їх у найближчому майбутньому», — сказав він. Він наголосив, що міністерство цілком підтримує введення обмежень. Міністр також додав, що обговорить це питання на закритому брифінгу з банкірами, де надасть їм секретну інформацію. Раніше у США троє сенаторів від Демократичної партії внесли проект резолюції, якою закликають президента Дональда Трампа ввести нові санкції щодо Росії.

Адміністрація президента США Дональда Трампа «активно працює» над новими санкціями проти Росії через втручання у вибори в США в 2016 році.Про це сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін під час слухань щодо бюджету в фінансовому комітеті сенату, передає CNN.

Адміністрація президента США Дональда Трампа «активно працює» над новими санкціями проти Росії через втручання у вибори в США в 2016 році. Про це сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін під час слухань щодо бюджету в фінансовому комітеті сенату, передає CNN.За його словами, інформація про санції буде опублікована найближчим часом.

Адміністрація президента США Дональда Трампа «активно працює» над новими санкціями проти Росії через втручання у вибори в США в 2016 році. Про це сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін під час слухань щодо бюджету в фінансовому комітеті сенату, передає CNN. За його словами, інформація про санції буде опублікована найближчим часом.«Ми активно працюємо над цими санкціями. Ви можете очікувати їх у найближчому майбутньому», — сказав він.

Адміністрація президента США Дональда Трампа «активно працює» над новими санкціями проти Росії через втручання у вибори в США в 2016 році. Про це сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін під час слухань щодо бюджету в фінансовому комітеті сенату, передає CNN. За його словами, інформація про санції буде опублікована найближчим часом. «Ми активно працюємо над цими санкціями. Ви можете очікувати їх у найближчому майбутньому», — сказав він.Він наголосив, що міністерство цілком підтримує введення обмежень. Міністр також додав, що обговорить це питання на закритому брифінгу з банкірами, де надасть їм секретну інформацію.

Адміністрація президента США Дональда Трампа «активно працює» над новими санкціями проти Росії через втручання у вибори в США в 2016 році. Про це сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін під час слухань щодо бюджету в фінансовому комітеті сенату, передає CNN. За його словами, інформація про санції буде опублікована найближчим часом. «Ми активно працюємо над цими санкціями. Ви можете очікувати їх у найближчому майбутньому», — сказав він. Він наголосив, що міністерство цілком підтримує введення обмежень. Міністр також додав, що обговорить це питання на закритому брифінгу з банкірами, де надасть їм секретну інформацію.Раніше у США троє сенаторів від Демократичної партії внесли проект резолюції, якою закликають президента Дональда Трампа ввести нові санкції щодо Росії.

 

Джерело: enigma.club

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.