Свободівці ініціюють звернення про викладання «Християнської етики» в школах

Дата: 10.08.2018

Депутати фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Ольга Шайдулліна та Мирослава Бабінська ініціюють внесення до порядку денного сесії звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з приводу викладання предмета «Основи християнської етики» в школах. Як відомо, вже тричі схоже рішення не набрало достатньої кількості голосів у раді. Про це повідомили кореспондента КРИСТИНОПІЛЬ.INFO у прес-службі Львівської обласної організації ВО “Свобода”.

Як зазначають депутатки, до Львівської обласної ради звернулося керівництво Курії Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви щодо всебічної підтримки викладання предмета «Основи християнської етики» у школах Львівської області.

Як йдеться у зверненні, заснування і впровадження цього предмета в школах відбулося свого часу саме завдяки свідомій громадянській позиції вірян та єпископату УГКЦ і по суті немає аналогів у шкільництві інших країн.

«Попри це, педагоги і батьки щораз більше стурбовані скороченням годин викладання предмета «Основи християнської етики». Реформа освіти подає новий державний стандарт, який впроваджується по всій Україні з 1 вересня 2018 року, і в ньому не передбачено викладання цього предмета, натомість поняття виховання на цінностях згадується в дуже розмитий і неконкретний спосіб.

Окрім того, відомо, що до Львівської обласної ради неодноразово зверталася ГО «Христове милосердя» з ініціативою впровадження предмета «Християнська етика» як обов’язкового у навчальних освітніх закладах. Це питання тричі було розглянуто на сесії Львівської обласної ради, проте, на жаль, не набрало достатньої кількості голосів депутатів, попри те, що висновки профільної комісії були позитивними.

Зважаючи на вищесказане, просимо внести в порядок денний чергового пленарного засідання сесії ради проект рішення «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з приводу викладання предмета «Основи християнської етики» в школах», а також оприлюднити цей проект рішення на офіційному веб-сайті обласної ради», – йдеться у зверненні.

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.