Свободівці хочуть перевірити керівництво Львівської облради на поліграфі

Дата: 11.05.2017

Фракція ВО “Свобода” у Львівській обласній раді запропонувала зміни й доповнення до регламенту ради, які подав до комісії з питань регламенту та депутатської етики голова фракції Олег Панькевич.

Зокрема, свободівці пропонують обов’язкову щорічну перевірку голови обласної ради та його заступників на поліграфі з метою запобігання корупції.

Також фракція пропонує низку змін, які забезпечують права опозиційних депутатів, а також ініціює трансляцію засідань комісій та оприлюднення записів.

Серед пропозицій свободівців до регламенту – проведення громадських слухань перед розглядом важливих питань та врахування їхніх висновків при голосуванні на сесії. Також пропонується розглядати запити, заяви та звернення на початку кожного пленарного засідання.

“Ми також пропонуємо не допускати проведення таємних голосувань з бюджетних, майнових питань та користування надрами. Водночас пропонуємо вирішити питання, на якому ми постійно наголошуємо – кнопкодавство. Зокрема, якщо під час пленарного засідання голові обласної ради повідомляють про факт неособистого голосування депутата, то він повинен зупинити розгляд, результат голосування визнається недійсним, а питання порядку денного повинне бути переголосоване. За розглядом профільної комісії, а також за рішенням обласної ради депутат, який голосував замість іншого, виключається з керівного складу постійних комісій. Обласна рада звертається до керівного органу партії з вимогою позбавити депутата-порушника повноважень та ініціювати процес його відкликання”, – зазначає Олег Панькевич.

З метою запобігання корупції пропонується ротація керівного складу постійних депутатських комісій ради: голова постійної комісії обирається радою на один рік, можливе ще одне повторне обрання протягом каденції ради.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.