Які дороги і за скільки відремонтують цього року у Червонограді?

Дата: 01.06.2017

До кінця цього року на ремонт червоноградських доріг витратять 4.5 мільйони гривень. Про це “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO” повідомили у міській раді. Відтак на поточний ремонт комунальних доріг з міського бюджету заплановано витратити 2 млн. гривень та 2,5 млн. гривень скеровано на виконання поточного ремонту внутріквартальних доріг.

Зокрема, у  2017 року найбільше коштів на поточні, або як в народі називають ямкові, ремонти спрямують на вулиці Заньковецької, Львівської, Мазепи та Хмельницького. На ремонт дорожнього покриття цих вулиць з міського бюджету витратять 149.50, 185.0, 145.0 та 179.0 тис. гривень відповідно.

Роботи на вулицях Белзька, Галицька, Головна, Забузька, Зелена, Лемківська, Молодіжна, Наливайка, Поповича, Стефаника та Л. Українки коштуватимуть по 49 тисяч кожна.

Крім цього у білому домі збираються за 20 тисяч полагодити дороги на вулицях Винниченка, Грушевського (дамба), Миру, Травневій та Чорновола, та зробити ремонт на вулицях Стуса, Клюсівська та Героїв Майданк, на що піде по 40 тисяч гривень на кожну. Вулицю Бандери ремонтуватимуть за 35 тис. гривень, а на вулиці Богуна та Бобинського витратять по 15 тис. гривень на кожну. На ремонт вулиць Івасюка та Св. Володимира скерують по 30 тис. гривень, а вулицю Промислову ремонтуватимуть за 49.5 тис. гривень. Значно меншу суму, в розмірі 10 тис. гривень, скерували на ремонт вулиць Паркова, Соборна та Корольова, а на вулиці Шевську, Тарнавського, та Купчинського ще менше – по 5 тис. гривень на кожну. Не обминули увагою у міській раді і вулицю Курбаса, на ремонт якої виділено 45.0 тис. гривень, а на вулицю Й. Сліпого не пошкодували 39.0 тис. гривень, а от проспект Шевченка ремонтуватимуть за 13.0 тис. гривень.

Що стосується дорожньої розмітки, то на неї виділили 197.0 тис. гривень з міського бюджету, а на дорожні знаки 20.0 тис. гривень. Загальна сума, виділена на поточний ремонт, становить 2 мільйонів гривень.

 

Цього року також запланований поточний ремонт внутріквартальних доріг, на які скеровано 2,5 млн. гривень з міського бюджету.

Ремонтні роботи проводитимуть Бродівське МПП “Нара”, ПП “Соріс”.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.