Працівники та батьки вихованців НРЦ “Світанок” проти переходу на баланс м. Червоноград

Дата: 02.06.2017

25 травня трудовий колектив та батьки вихованців КЗ ЛОР “НРЦ “Світанок” звернулися до Львівської обласної ради з проханням не передавати на баланс міста Червоноград приміщення КЗ ЛОР “НРЦ “Світанок”. Про це “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO” повідомив депутат обласної ради Михайло Нискогуз.

Працівники  КЗ ЛОР “НРЦ “Світанок” просять керівництво та депутатів Львівської обласнолї ради не дати  можливості зруйнувати те, що створювалось роками і повернутись обличчям до дітей з особливими потребами, даючи їм шанс на майбутнє.

На зборах трудового колективу  10.05.2017 року, на якому були присутні 61 працівник НРЦ “Світанок” вирішили підготувати звернення, у якому працівники просять запросити на засідання робочої групи Львівської обласної ради представників трудового колективу  КЗ ЛОР “НРЦ “Світанок” та батьків і водночас наголошують, що запланований перехід у велике приміщення “Червоноградської загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів” є недоцільним і неможливим, у зв’язку з відсутністю належних умов для перебування, навчання, виховання, реабілітації та обслуговування вихованців Центру.

Водночас голова батьківського комітету  КЗ ЛОР “НРЦ “Світанок” Л. Бочуляк від імені батьків (додає додаток до звернення з підписами більше двадцяти батьків) просить також запросити  на засідання робочої групи представника батьків вихованців Центру та не передавати на баланс м. Червонограда приміщення  КЗ ЛОР “НРЦ “Світанок” (колишнього ДНЗ № 20), оскільки це погіршить доступ до якісної освіти дітей з особливими потребами міста та області.

Нагадаємо, що  комісія з питань освіти і науки Львівської обласної ради вирішила створити робочу групу з питань вивчення доцільності передачі на баланс Червоноградської міської ради приміщення  КЗ ЛОР “НРЦ “Світанок”, до якої увійшли члени вищезгаданої постійної комісмії обласнолї ради та представники депертаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, а також депутати Львівської обласної ради, які представляють місто Червоноград.

Розглядається можливість об’єднання  КЗ ЛОР “НРЦ “Світанок” та Червоноградської школи-інтернату на базі школи-інтернату.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.