У 124-му виборчому окрузі об’єднані націоналісти висунули свого кандидата

Дата: 25.06.2019

Виборчий округ №124, до якого належать Сокальський район, Червоноград та частина Кам’янка-Бузького району, також отримав свого кандидата, якого спільно підтримали ВО “Свобода”, Національний корпус, Правий сектор, КУН, ОУН та рух “С14”.

Об’єднані сили українських націоналістів, які йдуть на позачергові парламентські вибори для того, щоб не допустити реваншу проросійських сил і сприяти припиненню війни на українських умовах, як і обіцяли висунули своїх кандидатів у мажоритарних округах.

Українські націоналісти закликають виборців виборчого округу №124 віддати свої голоси за Оксану БЕРЕЗУ.

Народилася Оксана Береза у селі Муроване на Сокальщині, де і закінчила місцеву школу, після чого вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на географічний факультет, який успішно закінчила у 2010 році та здобула диплом Магістра за спеціальністю «Економічна і соціальна географія».

Відразу після закінчення вишу розпочинає свою педагогічну діяльність і працює вчителем географії у Пристанській СЗШ І-ІІІ ступенів, Белзькій СЗШ І-ІІІ ступенів та Себечівському і Борятинському НВК  Сокальського району. А з 2016 року і по сьогоднішній день працює директором Угнівської ЗШ І-ІІІ ступенів, що на Сокальщині.

У 2014 році жителі села Муроване довірили Оксані Березі представляти їхні інтереси  депутатом Сокальської районної ради  Львівської області, до якої обрана за списками  ВО «Свобода». У районній раді працює головою постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку.

Одружена. Разом з чоловіком Назаром виховують доньку Злату. Проживає Оксана Береза разом зі своєю сім’єю у місті Белзі Сокальського району.

Українські націоналісти стверджують, що для здійснення докорінних змін на користь українців, на які всі з великим нетерпінням очікують з вірою в серці, бракує лише більше рішучих голосів у Парламенті. А тому голос, який Ви віддаєте за представника від об’єднаних сил українських націоналістів, – Ви надійно вкладаєте у майбутнє – своє та своїх дітей, у майбутнє свого рідного краю.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
658 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.