У 2019 році пункт пропуску «Рава-Руська» можна буде перетнути пішки або велосипедом

Дата: 30.08.2017

У «Раву-Руську», яка від моменту будівництва у 1992 році і після реконструкції у 2007 році залишається виключно автомобільним пунктом пропуску, буде залучено 12 млн. польських злотих (3 млн. євро) інвестицій для облаштування додаткової інфраструктури. Вона дозволить перетинати кордон тут не лише на автомобілях, а й пішки та на велосипедах. Про це повідомляє газета «Прикордоння».

Реалізація проекту із розбудови ПП «Рава-Руська» відбуватиметься у 2018 – 2019 роках. 90% коштів, 10,8 млн. злотих, виділить Європейський Союз у рамках програми «Польща – Білорусь – Україна», а 1,2 млн. злотих складатимуть кошти бюджету Люблінського воєводства, що у Польщі.

Представники польської служби управління прикордонного контролю відзначають зростання зацікавлення у перетині кордону пішки або на велосипеді. Про це свідчить реалізація пілотного проекту у пункті пропуску «Угринів», де з 2015 року у вигляді експерименту громадяни можуть перетинати кордон пішки.

Для здійснення пішохідного та велосипедного контролю на кордоні у пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне» облаштують окремі будівлі і чотири смуги. Як помітно зі схеми, по дві смуги в кожну сторону. Пропускна проектна спроможність пункту пропуску становить до 3 тис. осіб за добу, а в зміну на українській стороні працюватиме 15 осіб.

Очікувана вартість робіт на тут становить 1 млн. 585 тис. євро.

З жовтня 2017 до січня 2018 року відбуватиметься розроблення проектно-кошторисної документації, у січні наступного року – її повинні затвердити, а вже з лютого до листопада 2018 року виконуватимуть будівельні роботи. У грудні наступного року заплановані пусконалагоджувальні роботи. Таким чином, ходити пішки чи їздити на велосипеді до Польщі через «Раву-Руську» громадяни зможуть не швидше кінця наступного – початку 2019 року.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.