У Червонограді підвісний міст ремонтуватиме львівська фірма ТОВ “БУДГАРАНТ ГРУПП”

Дата: 11.05.2018

Вчора, 10 травня, завершився аукціон на сайті публічних закупівель Prozorro щодо реконструкції підвісного моста через річку Західний Буг у місті Червонограді. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Червонограда Андрій Залівський, повідомляє кореспондент КРИСТИНОПІЛЬ.INFO.

“Тільки, що закінчився аукціон на Прозоро по реконструкції підвісного моста. Тепер 10 днів на вивчення замовником поданих документів переможцем аукціону”, – написав у своєму повідомленні Андрій Залівський.

На реконструкцію підвісного моста заплановано витратити 7 002 069, 60 грн.  Відповідні ремонтні роботи буде здійснювати ТОВ “Будгарант Групп”, яке зареєстроване за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 85 із статутним капіталом 500,00 гривень. Відповідно до витягу із ЄДРПОУ, Товариство здійснює досить широкий вид діяльності від підготовчих робіт на будівельному майданчику до діяльності у сфері права.

Участь у торгах брало також ТОВ “В.Ф.Ф.”. Але львівське ТОВ «Будгарант Групп», яке належить Андрію Пісюрі 1980 року народження, надало дешевшу пропозицію.

Раніше фірма була прописана в Києві і заснована 09.10.2014 року. Як зазначають Наші Гроші. Львів, Пісюра працює в своїй фірмі на посаді менеджера з адміністративної роботи. Також з документів на Prozorro відомо, що він отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Географія».

З лютого 2017 року директором фірми є 24-річний Юрій Шуманський, який протягом 2016 року шукав у Львові роботу тілоохоронця та інкасатора.

Замовником проведення торгів виступив Орган місцевого самуврядування “Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради”. Очікувана вартість закупівлі складала 7`108`648.80 грн (з ПДВ).

Нагадаємо, що 08 квітня цього року у Червонограді провалився підвісний міст. Внаслідок обвалу, четверо жителів міста опинилися у холодній річці. На щастя, жоден із потерпілих не отримав особливо важким травм. Після цього інциденту міст закрили на капітальний ремонт.

Ще раніше  КРИСТИНОПІЛЬ.NFO повідомляло, що у Червонограді не відбувся тендер на реконструкцію підвісного мосту.

 

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.