У Червонограді пройде благодійний забіг для маленької червоноградки Естер Олишко

Дата: 08.03.2018

15 квітня у Червонограді відбудеться благодійний забіг. Всі вилучені кошти будуть спрямовані на допомогу у лікуванні маленької червоноградки Естер Олишко, яка хвора на лейкемію. Про це в інтерв’ю для радіо «Сокаль» розповів один із організаторів заходу, представник спортивного клубу «Стартап» Юрій Гринів.

За його словами, у неділю, 15 квітня спортивні клуби «Ультрас» та «Стартап» будуть проводити два  пробіги. Перший називається «Червоноградська десятка» і становитиме 10 км, а другий – благодійний на 1,5 км. Як підкреслив у розмові з журналістом радіо “Сокаль” Юрій Гринів, 10 кілометрова траса, якою бігтимуть спортсмени є сертифікована і дуже зручна для бігунів.

Участь у пробігу можуть взяти червоноградці, мешканці району та загалом всі бажаючі не молодше 18 років. Усі кошти, які надійдуть від благодійної акції підуть на лікування маленької Естер Олишко, а стартовий внесок за 10-км пробіг – для організації спортивного заходу. Тому організатори обіцяють позитивний настрій та красиві відзнаки. Аби більше людей взяли участь у спортивному заході, реєстрація ще буде можлива і в суботу, в переддень змагань і в неділю, за дві години до страту. Але організатори закликають не зволікати, адже гроші для лікування хворої дівчини потрібні терміново.

Отож, щоб взяти участь  в спортивних заходах потрібно зареєструватись на сайті «Ранстайл» та зробити свій внесок. Кошти зібрані в ході благодійного пробігу підуть на лікування хворої Естер Олишко.

Мінімальна сума стартового внеску – 50 грн. Оплатити стартовий внесок можна до 13 квітня 2018 року, перерахувавши кошти на картку ПриватБанку 4149 6258 0994 7755 – мати дівчинки – Олишко Віта.

Організатори благодійного пробігу просять громадян, які долучаться до благодійної акції надсилати фото чеку або квитанцію про оплату,  для підтвердження оплати стартового внеску, на ел. адресу support@runstyle.net,

Не будьте байдужими та візьміть участь у благодійному пробігу!

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.