У Червонограді проведуть призов на строкову військову службу до Національної гвардії України

Дата: 26.07.2017

25 липня на засіданні виконавчого комітету Червоноградської міської ради створили міську призовну комісію для проведення призову громадян на строкову військову службу, який має забезпечити військовий комісар Червоноградського міського військового комісаріату (МВК) серед громадян України, які досягли призовного віку і не мають права на відстрочку, передбачену чинним законодавством. повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”.

Відповідно члени виконавчого комітету затвердили графік засідань призовної комісії, який розділили на основні дні – 1,3,8,10,15,17,18 серпня та резервні – 2,4,7,9,11,14,16 серпня.

Також затвердили план роботи призовної комісії під час проведення призову в серпні 2017 року, в якому зазначено, зокрема, що призовники зможуть проходити медогляд з 10.30 год. до 16.00 год. Розпочинає свою роботу комісія з 9.00 год. з направлення призовників для здачі аналізів та роз’ясненя порядку роботи призовної дільниці.

Директора КП Червонограджитлокомунсервіс” Кукобу Ю.М., керівників підприємств, організацій, установ, навчальних закладів зобов’язали забезпечити оповіщення громадян про призов на строкову військову службу, їх явку на призовну дільницю згідно наказу військового комісара. Керівники підприємств, установ і організацій, незалежно від підпорядкування та форм власності повинні відкликати призовників з відрядження для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Водночас перевізники мають забезпечити безкоштовний проїзд призовників в межах міста при пред’явленні повістки Червоноградського МВК.

Враховуючи важливість призову на строкову військову службу, з метою забезпечення функціонування призовної дільниці та підтримання на ній статутного порядку, виконавчий комітет зобов’язав керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності виділяти в розпорядження міського військового комісара працівників на період призову у серпні 2017 року із збереженням середньомісячної заробітної плати. Відтак, виконком затвердив список організацій, що виділять технічних працівників на призовну дільницю для забезпечення роботи призовної комісії у місяці серпні по одному чоловіку: КП “Червонограджитлокомунсервіс”, КП “Червоноградводоканал”, шахта “Великомостівська”, шахта “Червоноградська” та шахта “Межирічанська”.

Керівники навчальних закладів, установ, підприємств і організацій зобов’язані проводити широку роз’яснювальну роботу серед призовників та їх батьків про виконання ними Конституційного обов’язку.

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.