У Червоноградських школах пропагують ЛГБТ (гомосексуалістів, бісексуалів та транссексуалів)

Дата: 25.04.2018

В одинадцятикласників зараз гаряча пора – незабаром ЗНО… Але у школі вони вивчають не лише історію та математику, а й учаться бути соціально грамотними та адаптованими до життя в громаді. Про це йдеться у повідомленні у Facebook на сторінці Червоноградського НВК №10. Тож як все ж таки насправді адаптують старшокласників до дорослого життя далі в матеріалі.

Як зазначається у повідомленні на сторінці у Facebook,  протягом навчання в старшій школі діти працювали на тренінгах разом із Максимом Ткаченком. Вони обговорювали торгівлю людьми, гендерну нерівність, сексизм у суспільстві.

“Власне, сьогодні відбулося жваве обговорення сексизму в засобах масової інформації, в рекламі. Школярі не лише ознайомилися із різновидами сексизму, вчилися їх бачити і розрізняти, а й пропонували вихід із таких ситуацій. Думаю, ці знання і вміння знадобляться нашим випускникам у дорослому житті, і вони знатимуть свої права та будуть уважними до прав інших людей. Дякуємо, Максиме, за співпрацю!”, – зокрема зазначається у вищезгаданому повідомленні у Facebook на сторінці Червоноградського НВК №10.

Як зазначили кореспонденту КРИСТИНОПІЛЬ.INFO присутні на тренінгу, пан Максим наполегливо переконував учнів, що сексменшини такі самі люди, як інші, і нічого в цьому поганого немає, що вони іншої сексуальної орієнтації, як більшість. І в жодному разі не потрібно таких людей утискати, а всіляко їх підтримувати.

Учням демонстрували слайди з різними життєвими прикладами, як у повсякденному житті зазнають утисків гомосексуалісти, лесбіянки і.т.д.

Проте, учням забувають розказати, що такі речі гостро суперечать основним християнським цінностям, і стають руйнівним чинником сімейних цінностей, на яких грунтується українська культура, українські традиції та наша національна ідентичність.

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.